Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За кордоном почали "виловлювати" українських нелегалів

 • Джерело: businessua.com.

  Ситуація в Україні настільки важка, що громадяни нашої країни готові працювати в рабських умовах – віддавати в заставу свої документи роботодавцям.

  9839_zarobitky_la_stampa.jpg (65.44 Kb)


  Міжнародні експерти заявили, що зараз у багатьох країнах близько 40 відсотків прибулих туди українців працюють незаконно. Цю статистику наводить організація "МОМ".

  З моменту початку військових дій і погіршення економічної ситуації, кількість громадян, готових працювати нелегально, помітно зросла. Чотири роки тому лише 28 відсотків українців перебували за кордоном нелегально, зараз їх налічується понад сорок відсотків. Кожен п'ятий українець, який згоден на переїзд за кордон, готовий працювати на незаконних умовах. Вони заявляють, що навіть віддадуть свій паспорт, лише б заробити гроші.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеський ринок "7 кілометр" перестав існувати

  Під час опитування близько восьми відсотків українців розглядають переїзд за кордон, щоб знайти там роботу. Найбільше охочих працювати за кордоном серед представників сильної статі. Жінки в цьому питанні менш рішучі. Більше третини респондентів вважають, що розглянуть варіант роботи за кордоном, якщо її запропонують. Українці також назвали країни, де вони хочуть працювати. За визнанням наших громадян, вони мріють влаштуватися в Німеччині, Італії та Польщі. Не відмовляться і від роботи в Росії, Чехії та Канаді.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми