Співробітники санепідемстанції попереджають всіх жителів нашої країни: в ході перевірки було встановлено, що вода на пляжах Херсона, Львова та Києва не відповідає вимогам безпеки.
В деяких місцях були виявлені хвороботворні мікроби, які становлять загрозу для життя людини. Днями керівництво СЕС підготувало документи про закриття багатьох пляжів по всій країні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці не планують відпочивати цього літа
У курортних районах України зараз працює понад двохсот пляжів, проте співробітники СЕС називають придатними для купання тільки 30 річкових і 114 морських зон відпочинку, всі інші були "забраковані". Як стало відомо, співробітники СЕС виїжджають з перевірками не рідше одного разу в тиждень, і, за їх словами, небезпечніше всього купатися в стоячих водоймах. У морській воді майже скрізь купатися можна, і непридатними були названі не більше двох відсотків морських зон купання. З річкових пляжів підлягають закриттю більше 17 відсотків місць для відпочинку.