Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що росіяни думають про українську державу: опитування

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: росіяни, українці, суспільство, політика

  За даними опитування, 63% росіян хочуть бачити Україну незалежною державою, що має добросусідські відносини з Росією.

  7994_75840.jpg (75.59 Kb)

  Наголошується, що цей показник збільшився порівняно з 2015 роком, коли хороші відносини з Києвом підтримували 59% російських громадян.

  З початку року кількість росіян, що “добре” і “дуже добре” ставляться до України, збільшилася на 5%. До того ж, 27% учасників опитування, як і рік тому, переконані, що для Росії вигідно, аби Україна перебувала під економічним і політичним контролем. Ще 10% респондентів вагалися з відповіддю.

  За останніми українськими подіями так чи інакше стежать 73% росіян, але інтерес у громадян поступово падає (у січні цей показник становив 81%, а в жовтні — вже 78%).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туристична країна скасувала візи для українців

  Ситуацію на сході України більшість учасників опитування назвали “напруженою” (66%) і “критичною” (16%). А 9% росіян впевнені, що в цьому регіоні все “спокійно”.

  Крім того, більше половини (64%) росіян вважають, що приєднання Криму до Росії принесло державі більше користі, ніж шкоди. Негативно оцінили цю подію 19% громадян. Ще 18% учасників опитування не змогли дати оцінку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми