Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Росії назвали частку зубожілого населення

 • Джерело: 24.ua.  → Ключові теги: Росія

  Кожен третій росіянин має всі шанси стати жебраком. Основні фактори такого ризику – це не лише втрата роботи, але і велика кількість кредитів, зниження доходів, наявність неповнолітніх дітей та проживання в сільській місцевості.

  6952_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Відповідно до результатів аналізу, який провели серед 3,5 тисяч росіян, 28,8% населення країни можуть стати бідними.

  Зазначається, що бідніють росіяни в основному через зниження реально наявних грошових доходів .

  Так, у 2014 році доходи скоротилися на 0,7% порівняно з 2013-м, а в 2015 році – відразу на 6%. За даними експертів, за попередні три роки доходи росіян знизилися на 10%.

  Відтак, близько 70% росіян, включно з тими, хто вважається забезпеченим, в минулому році економили на всьому: 75,7% росіян – на одязі та взутті, 68,0% – на продуктах харчування, 67,5% – на розвагах, 57,7 % – на відпустці, 38,9% – на ліках, 6,3% – на інших категоріях витрат (транспорт, товари тривалого користування, послуги ЖКГ).

  Вікові особливості економії: чим старше, тим скромнішими є особисті запити. Серед молоді віком 18-25 років на всьому, включно з найнеобхіднішим, економлять 59%, на особистому споживанні – 22%, а на способі життя – 19%.

  Ресурс також підкреслює, що після 55 років переважна більшість тих, хто змушений економити, скорочують споживання за всіма можливими статтями, включно з продуктами харчування та ліками.

  Крім того наголошується, що шанс стати жебраком є у основної частини населення. Основні фактори ризику – втрата роботи, наявність великої кількості кредитів і утриманці в сім’ї.

  Автори статті зауважили, що справи з бізнесом у 40% росіян минулого року стали гіршими, а кожен п’ятий із працюючого населення (22%) вважає, що в 2017 році його можуть звільнити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми