Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Росії назвали частку зубожілого населення

 • Джерело: 24.ua.  → Ключові теги: Росія

  Кожен третій росіянин має всі шанси стати жебраком. Основні фактори такого ризику – це не лише втрата роботи, але і велика кількість кредитів, зниження доходів, наявність неповнолітніх дітей та проживання в сільській місцевості.

  6952_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Відповідно до результатів аналізу, який провели серед 3,5 тисяч росіян, 28,8% населення країни можуть стати бідними.

  Зазначається, що бідніють росіяни в основному через зниження реально наявних грошових доходів .

  Так, у 2014 році доходи скоротилися на 0,7% порівняно з 2013-м, а в 2015 році – відразу на 6%. За даними експертів, за попередні три роки доходи росіян знизилися на 10%.

  Відтак, близько 70% росіян, включно з тими, хто вважається забезпеченим, в минулому році економили на всьому: 75,7% росіян – на одязі та взутті, 68,0% – на продуктах харчування, 67,5% – на розвагах, 57,7 % – на відпустці, 38,9% – на ліках, 6,3% – на інших категоріях витрат (транспорт, товари тривалого користування, послуги ЖКГ).

  Вікові особливості економії: чим старше, тим скромнішими є особисті запити. Серед молоді віком 18-25 років на всьому, включно з найнеобхіднішим, економлять 59%, на особистому споживанні – 22%, а на способі життя – 19%.

  Ресурс також підкреслює, що після 55 років переважна більшість тих, хто змушений економити, скорочують споживання за всіма можливими статтями, включно з продуктами харчування та ліками.

  Крім того наголошується, що шанс стати жебраком є у основної частини населення. Основні фактори ризику – втрата роботи, наявність великої кількості кредитів і утриманці в сім’ї.

  Автори статті зауважили, що справи з бізнесом у 40% росіян минулого року стали гіршими, а кожен п’ятий із працюючого населення (22%) вважає, що в 2017 році його можуть звільнити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми