Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В яких країнах "немає" безробіття

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: робота

  Всього вісім тижнів необхідно, щоб знайти роботу в Сінгапурі, водночас в Австралії цей показник становить 18 тижнів, про це свідчать дані звіту Міжнародної організації праці за третій квартал 2016 року.

  06_narada.jpg (39.39 Kb)


  За даними звіту, найнижчий рівень безробіття в світі вже впродовж 13 років зберігає Сінгапур. Навіть в кризових для країни 2003 і 2010 роках рівень безробіття не перевищував 4-5%. У 2016 році рівень безробіття не піднімався вище за 2-3%.

  Так, для того щоб знайти роботу в Сінгапурі, необхідно всього 8 тижнів, в той час як в США – 10 тижнів, в Австралії – 18 тижнів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Субсидії можуть перерахувати "по-тихому"

  Це стосується не тільки молодих працівників, а й тих, хто досяг пенсійного віку 62 роки. 98% з них продовжують роботу за професією.

  Однак у 2017 році в Сінгапурі очікується підвищення рівня безробіття через уповільнення темпів економічного зростання.

  До того ж в країні відзначають, що існує невідповідність між вимогою ринку і пропозицією робочої сили. Однак міністр освіти Он Є Кунг сподівається, що це не вплине на рівень безробіття і воно залишиться на рівні 3%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми