Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українських курців можуть чекати неприємності

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: сигарети

  Компанія Tedis Ukraine зараз відчуває серйозні проблеми в роботі, через що один з найбільших українських виробників тютюнової продукції JTI Україна також почав відчувати труднощі з реалізацією сигарет.

  69_96461.jpg (. Kb)

  Про це розповів Олександр Когут, директор відділу корпоративних питань. «На сьогоднішній день відзначаються серйозні труднощі з реалізацією нашої тютюнової продукції зі складів дистриб'юторів в роздрібну торгівлю. Надалі ця ситуація може призвести до дефіциту в різних точках продажів і створить додаткові складнощі для покупців», заявив Когут. За його словами, якщо говорити про відсутність повноцінної реалізації тютюнової продукції, то це, в свою чергу, призведе до проблем з оплатою за сигарети.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Осучаснення" пенсій: кому зменшать, а кому збільшать виплати

  «Тепер під загрозою опинилися всі наші відрахування в бюджет від сплати різних податків. У 2016 році тютюнова галузь виплатила близько 33 мільярдів гривень, і це тільки акцизний податок. Крім того, місцеві бюджети отримали майже два мільярди гривень завдяки роздрібного продажу тютюнової продукції», зазначив Когут. Він нагадав, що JTI Україна сплатила більше дев'яти мільярдів у минулому році, і вона увійшла до п'ятірки найбільших платників податків України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google повертається до проекту смарт-окулярів Google повертається до проекту смарт-окулярів
Компанія Google постійно щось розробляє, але далеко не всі проекти доходять до анонсу або повноцінного релізу. Яскраві того приклади — медіаплеєр Nexu...
Nokia 8 повернеться до Nokia 8 повернеться до "начинки" фінського бренду
Минулого тижня стало відомо, що до кінця року компанія HMD Global представить ще чотири смартфони під брендом Nokia. Це буде доступний Nokia 2, предст...
В Україні з'явилися срібні гривні В Україні з'явилися срібні гривні
Національний банк України випустив сувенірні банкноти зі срібла номіналом 500 та 100 грн.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми