Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українських курців можуть чекати неприємності

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: сигарети

  Компанія Tedis Ukraine зараз відчуває серйозні проблеми в роботі, через що один з найбільших українських виробників тютюнової продукції JTI Україна також почав відчувати труднощі з реалізацією сигарет.

  69_96461.jpg (. Kb)


  Про це розповів Олександр Когут, директор відділу корпоративних питань. «На сьогоднішній день відзначаються серйозні труднощі з реалізацією нашої тютюнової продукції зі складів дистриб'юторів в роздрібну торгівлю. Надалі ця ситуація може призвести до дефіциту в різних точках продажів і створить додаткові складнощі для покупців», заявив Когут. За його словами, якщо говорити про відсутність повноцінної реалізації тютюнової продукції, то це, в свою чергу, призведе до проблем з оплатою за сигарети.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Осучаснення" пенсій: кому зменшать, а кому збільшать виплати

  «Тепер під загрозою опинилися всі наші відрахування в бюджет від сплати різних податків. У 2016 році тютюнова галузь виплатила близько 33 мільярдів гривень, і це тільки акцизний податок. Крім того, місцеві бюджети отримали майже два мільярди гривень завдяки роздрібного продажу тютюнової продукції», зазначив Когут. Він нагадав, що JTI Україна сплатила більше дев'яти мільярдів у минулому році, і вона увійшла до п'ятірки найбільших платників податків України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми