Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українські заробітчани зацікавилися Китаєм

  • Джерело: politeka.net.  → Ключові теги: Китай

    Біля посольства Піднебесної шикуються величезні черги за візами, незважаючи на чималу вартість – $100-130. Щоб потрапити всередину, потрібно займати чергу з опівночі. Їдуть у Китай як туристи, так і ті, хто бажає там працювати або вести бізнес.

    8050_china-flag.jpg (18.09 Kb)

    «Щоб встигнути здати документи, тобі потрібно прийти до посольства не пізніше опівночі. Там вже будуть стояти турагенти з сумками з паспортами, один такий зайде – і 1,5 години там пробуде», – радив досвідчений бізнесмен, який часто буває в Китаї. «Прийшов о 6 ранку, а тут вже черга з 500 осіб. Постояв пару годин і зрозумів, що марно, приїду вже завтра вночі і буду ночувати тут», – розповідає киянин Іван Тарасенко.

    Представник турфірми Олег Неверов розповів, що в Китай в основному їдуть на роботу вчителями, танцюристами або на виставки товарів в Пекін, Шанхай або Гуанчжоу.

    «Припустімо, в останній знаходяться всі ключові світові виробництва – наші туди їдуть і возять свої продукти на виставки», – каже Неверов.

    Основна мотивація для роботи в Китаї – високі зарплати. Причому потрібна молодь.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна переорієнтувалася на ЄС

    «Там пропонують хороші зарплати (від $1-2 тис. до $15 тис. на місяць. – Авт.). Працюють в розважальних парках, в красивих костюмах. Наша зовнішність їм дуже подобається, тому звертають увагу на молодих і підтягнутих. Кастинги проводяться в Україні – на них приїжджають роботодавці, знайомляться з молодими людьми, дивляться, як вони себе ведуть на сцені. Найчастіше це випускники естрадно-циркових училищ», – говорить менеджер компанії ART SKY Agency Анна Лоцманова.

    За словами керівника центру розвитку туризму України Володимира Царука, українці відкривають в Піднебесній філії своїх фірм або вивчають можливості збуту своїх товарів на китайських ринках.

    «Китай користується стабільним попитом. Зараз багато підприємств з виробництва гаджетів, текстилю відправляють туди своїх людей, щоб контролювати якість робіт, – людина вважається співробітником в Україні, але живе в Китаї, укладає там договори з фабриками. Інтерес до Китаю є і у аграріїв, які також часто звертаються до посольства і якраз стоять в чергах», – пояснює HR-експерт Тетяна Пашкіна.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми