Українським громадянам призовного віку необхідно прибувати на призовні дільниці навіть в тому випадку, якщо їм не приходили відповідні повістки.
Відповідну заяву було озвучено начальником відділу комплектування та призову - заступником начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ полковник Валерієм Дендебера.
Він підкреслив, що громадяни звертаються до Генерального штабу щодо того, чому їх затримали і привезли до військового комісаріату, якщо їм не приходила якась повістка на призовну дільницю. Валерій Дендебра додав, що відповідно до указу глави держави, після того, як відповідні комісії почали працювати, громадянин, якщо він не отримав повістку, повинен протягом десяти днів особисто прибути на призовну дільницю, який зазвичай розгортають на фондах військових комісаріатів. «Все це потрібно для того, щоб з'ясувати, скажімо так, статус кво», - додав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ прогнозує шок для світових фінансових ринків
Дендебера повідомив, що він ще не чув про «більш гуманному і більш демократичному» підході до питання надання відстрочки від призову, або ж в цілому звільнення від нього, ніж той, який в даний час діє в Україні.