Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Магазини готують на "Чорну п'ятницю" масовий обман українців

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: чорна п'ятниця, суспільство

    "Чорна п'ятниця" в цьому році випадає на 24 листопада. Українські магазини обіцяють запаморочливі знижки на товари.

    4669_nintchdbpict0002815192.jpg (56.56 Kb)

    Як купити річ дешевше.

    Традицію глобальних розпродажів Україна запозичила у США, де вони проходять в першу п'ятницю після Дня подяки. За один день американці в середньому спускають $50-60 млрд, продавці обіцяють знижки аж до 90%. Люди стоять годинами в чергах.

    В Україні розпродажі проводять в основному великі торгові центри і онлайн-магазини. Продавці зізнаються: "чорна п'ятниця" - це можливість залучити нових клієнтів, порадувати лояльних і заодно позбутися залишків товарів, на які зараз не сезон. На відміну від зарубіжних ритейлерів, українські ставлять знижки скромніше.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова зарплата, курс долара та ріст ВВП: основні цифри проекту держбюджету

    "В середньому в "чорну п'ятницю" ціни знижуються на 40-50%. Найпопулярніші акції: продаж лімітованої кількості товарів зі знижкою, безкоштовна доставка за замовлення, "1+1=3" (три товару за ціною двох)", - говорить керівник онлайн-маркету Bigl.ua Андрій Здор.

    У мережі знижки набагато масштабніші: продавці не витрачають гроші на утримання магазину, тому можуть скинути більше без збитку для себе. Зробити манікюр зі знижкою або повечеряти в ресторані навряд чи вдасться удвічі дешевше.

    "Найчастіше знижки роблять на одяг і взуття. Літні сукні, сарафани дійсно можна купити на 70% дешевше, а теплий одяг з минулих колекцій - на 25-40%. Реальні знижки на техніку, електроніку та меблі не перевищують 15-20%" , - пояснив "Сегодня" керівник маркетплейса Prom.ua Іван Портной.

    "Звертайте увагу на розмір знижки. Він повинен бути реалістичним: наприклад, мобільний телефон за 10 тис. грн не може коштувати навіть в "чорну п'ятницю" 3 тис. грн. Читайте відгуки про продавця і товар. Можливо, велика знижка - це спосіб продати продукцію з дефектом. Не погоджуйтеся на передоплату за "бронювання" товару з величезною знижкою. Намагайтеся оформляти замовлення через корзину і оплачувати його готівкою кур'єру або післяплатою ", - радить Андрій Здор.

    Що стосується розпродажів в торгових центрах, то тут теж чимало підводних каменів. Магазини одягу часто дорогі речі просто ховають на період знижок. Те ж саме стосується ходових розмірів. Крім того, американські магазини не раз викривали в продажу "похідних продуктів" - вони виглядають як оригінальні, але менш якісні і виготовлені тим же виробником, але спеціально для продажу в "чорну п'ятницю". З плюсів: в магазині немає ризику потрапити на шахраїв і можна приміряти речі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми