Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що нардепи заклали у держбюджеті для переселенців

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: переселенці

  Держбюджет нардепами був прийнятий, 8 грудня, у другому читанні. Як зазначив президент України Петро Порошенко, вперше головний фінансовий документ країни парламентарії прийняли не в самий останній момент, що минає.

  0152_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Держбюджет нардепами був прийнятий, 8 грудня, у другому читанні. Як зазначив президент України Петро Порошенко, вперше головний фінансовий документ країни парламентарії прийняли не в самий останній момент, що минає.

  Поки остаточний варіант документа в пресі не опублікований. Активісти групи DonbassSOS вирішили розповісти про те, що в Держбюджеті-2018 є для ВПЛ (внутрішньо переміщених осіб, - ред). Відповідна інформація розміщена на сторінці в Facebook. Отже, згідно з даними витрати на адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам складуть трохи більше 3,21 млрд грн.

  На 2017 було виділено 3,26 млрд грн, тобто глобального скорочення адресної допомоги Кабінет міністрів на наступний рік не закладає.

  На витрати по державній програмі "Доступне житло", яка зовсім недавно почала працювати і для внутрішньо переміщених осіб планується виділити 100 млн.грн, хоча багато депутатів і громадськість вимагали виділити 1 млрд.грн. 20 млн грн виділять на фінансову підтримку сприяння працевлаштуванню малозабезпечених сімей та ВПЛ в рамках експерименту - це пілотний проект під назвою "Рука допомоги", який діє зараз для Харківської, Полтавської та Львівської областей. Тут варто зазначити, що окремо для переселенців продовжують діяти програма з підтримки працевлаштування за постановою 696 (яким передбачена компенсація витрат роботодавця ВПЛ на перші 6 місяців).

  Фінансування даної програми йде безпосередньо з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття; Уточнюється, що в бюджеті на 2018 також передбачається виділення 34 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу в результаті збройного конфлікту на сході України. Ці кошти також можуть піти на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів житлового фонду комунальної власності, в тому числі об'єктів соціального призначення, для надання житла внутрішньо переміщеним особам. Нагадаємо, що в Мережі були показані кадри, як нардепи голосували за бюджет майбутнього року. Додамо, що в Держбюджеті-2018 витрати передбачені в сумі 988,6 млрд грн, що на 147 млн ​​більше, ніж у минулому році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми