Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що нардепи заклали у держбюджеті для переселенців

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: переселенці

  Держбюджет нардепами був прийнятий, 8 грудня, у другому читанні. Як зазначив президент України Петро Порошенко, вперше головний фінансовий документ країни парламентарії прийняли не в самий останній момент, що минає.

  0152_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Держбюджет нардепами був прийнятий, 8 грудня, у другому читанні. Як зазначив президент України Петро Порошенко, вперше головний фінансовий документ країни парламентарії прийняли не в самий останній момент, що минає.

  Поки остаточний варіант документа в пресі не опублікований. Активісти групи DonbassSOS вирішили розповісти про те, що в Держбюджеті-2018 є для ВПЛ (внутрішньо переміщених осіб, - ред). Відповідна інформація розміщена на сторінці в Facebook. Отже, згідно з даними витрати на адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам складуть трохи більше 3,21 млрд грн.

  На 2017 було виділено 3,26 млрд грн, тобто глобального скорочення адресної допомоги Кабінет міністрів на наступний рік не закладає.

  На витрати по державній програмі "Доступне житло", яка зовсім недавно почала працювати і для внутрішньо переміщених осіб планується виділити 100 млн.грн, хоча багато депутатів і громадськість вимагали виділити 1 млрд.грн. 20 млн грн виділять на фінансову підтримку сприяння працевлаштуванню малозабезпечених сімей та ВПЛ в рамках експерименту - це пілотний проект під назвою "Рука допомоги", який діє зараз для Харківської, Полтавської та Львівської областей. Тут варто зазначити, що окремо для переселенців продовжують діяти програма з підтримки працевлаштування за постановою 696 (яким передбачена компенсація витрат роботодавця ВПЛ на перші 6 місяців).

  Фінансування даної програми йде безпосередньо з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття; Уточнюється, що в бюджеті на 2018 також передбачається виділення 34 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу в результаті збройного конфлікту на сході України. Ці кошти також можуть піти на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів житлового фонду комунальної власності, в тому числі об'єктів соціального призначення, для надання житла внутрішньо переміщеним особам. Нагадаємо, що в Мережі були показані кадри, як нардепи голосували за бюджет майбутнього року. Додамо, що в Держбюджеті-2018 витрати передбачені в сумі 988,6 млрд грн, що на 147 млн ​​більше, ніж у минулому році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми