Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Олігарх закликав змінити ВВП на "Індекс щастя"

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Косюк

  Показник валового національного продукту не відображає успішність країни - потрібно шукати інші показники, або ж скористатися "індексом щастя", як це зробили в Бутані.

  3808_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це написав глава агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк.

  Він упевнений, що головне завдання держави - зробити людину щасливою, і вже як наслідок багатою.

  "В країні Бутан давно зрозуміли, що економічні показники і постійне збагачення не є головною метою. Країна обрала шлях відмови від основного економічного показника "валового національного продукту" і замінила його на показник "валового національного щастя", - написав він.

  "Це системний підхід, який забезпечує умови, при яких кожен житель може реалізувати себе, і, відповідно, збільшити добробут своєї країни", - вважає Косюк.

  Олігарх підкреслив, такий підхід не скасовує фінансове благополуччя жителів країни.

  "Не потрібно відмовлятися від фінансового благополуччя - це лише засіб для втілення в життя Концепції "Валового Національного Щастя", - запевняє власник агрохолдингу.

  "Всі планові показники економічного зростання, використання ресурсів країни, впровадження нових технологій повинні будуватися навколо "валового національного щастя", а не "валового національного продукту". На це повинні працювати і всі державні інститути", - впевнений Косюк.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  Глава МХП підкреслив, сьогодні багато країн слідом за Бутаном почали сприймати концепцію Валового Національного Щастя і застосовувати її у своєму житті.

  "Сьогодні багато країн Західного світу підхопили ідею "валового національного щастя" і намагаються впровадити її в своїх складних економічних системах", - підсумував Косюк.

  Як відомо, 17 серпня Миронівський хлібопродукт опублікував звіт про фінансові результати за перше півріччя 2017 року, згідно з яким 58% виручки компанії становив експорт.

  Чистий прибуток компанії становив 210 млн доларів, що дозволило в 2017 році компанії виплатити власникам 78 млн доларів дивідендів. За III квартал 2017 року МХП одержав 47 мільйонів доларів чистого прибутку.

  "Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. За оцінками компанії, "МХП" займає 55% вітчизняного ринку курятини.

  Нагадаємо, у січні-вересні 2017 року група компаній "Миронівського хлібопродукту" отримала з бюджету аграрні дотації на суму 1,25 мільярда гривень.

  Нагадаємо, у 2017 році почала виплачуватись спеціальна бюджетна дотація для аграрних підприємств. Вона була запроваджена в кінці 2016 року і передбачає дотацію пропорційно до розміру сплаченого до бюджету ПДВ.

  Про те, що дана формула виплати субсидій буде надавати сильні переваги саме виробникам продукції птахівництва, Економічна правда писала в 2016 році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми