Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Олігарх закликав змінити ВВП на "Індекс щастя"

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Косюк

  Показник валового національного продукту не відображає успішність країни - потрібно шукати інші показники, або ж скористатися "індексом щастя", як це зробили в Бутані.

  3808_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це написав глава агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк.

  Він упевнений, що головне завдання держави - зробити людину щасливою, і вже як наслідок багатою.

  "В країні Бутан давно зрозуміли, що економічні показники і постійне збагачення не є головною метою. Країна обрала шлях відмови від основного економічного показника "валового національного продукту" і замінила його на показник "валового національного щастя", - написав він.

  "Це системний підхід, який забезпечує умови, при яких кожен житель може реалізувати себе, і, відповідно, збільшити добробут своєї країни", - вважає Косюк.

  Олігарх підкреслив, такий підхід не скасовує фінансове благополуччя жителів країни.

  "Не потрібно відмовлятися від фінансового благополуччя - це лише засіб для втілення в життя Концепції "Валового Національного Щастя", - запевняє власник агрохолдингу.

  "Всі планові показники економічного зростання, використання ресурсів країни, впровадження нових технологій повинні будуватися навколо "валового національного щастя", а не "валового національного продукту". На це повинні працювати і всі державні інститути", - впевнений Косюк.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  Глава МХП підкреслив, сьогодні багато країн слідом за Бутаном почали сприймати концепцію Валового Національного Щастя і застосовувати її у своєму житті.

  "Сьогодні багато країн Західного світу підхопили ідею "валового національного щастя" і намагаються впровадити її в своїх складних економічних системах", - підсумував Косюк.

  Як відомо, 17 серпня Миронівський хлібопродукт опублікував звіт про фінансові результати за перше півріччя 2017 року, згідно з яким 58% виручки компанії становив експорт.

  Чистий прибуток компанії становив 210 млн доларів, що дозволило в 2017 році компанії виплатити власникам 78 млн доларів дивідендів. За III квартал 2017 року МХП одержав 47 мільйонів доларів чистого прибутку.

  "Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. За оцінками компанії, "МХП" займає 55% вітчизняного ринку курятини.

  Нагадаємо, у січні-вересні 2017 року група компаній "Миронівського хлібопродукту" отримала з бюджету аграрні дотації на суму 1,25 мільярда гривень.

  Нагадаємо, у 2017 році почала виплачуватись спеціальна бюджетна дотація для аграрних підприємств. Вона була запроваджена в кінці 2016 року і передбачає дотацію пропорційно до розміру сплаченого до бюджету ПДВ.

  Про те, що дана формула виплати субсидій буде надавати сильні переваги саме виробникам продукції птахівництва, Економічна правда писала в 2016 році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми