Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці відреагували на заяву Реви про скорочення бідності

 • Джерело: kp.ua.  → Ключові теги: Рева, суспільство

  Експерти порадили міністрові краще вважати, а соцмережі зробили висновок: схоже, у нас є ще одна "Україна".

  3238_rew_1_650x410.jpg (42.54 Kb)

  Рівень бідності в Україні знизився на 15,1 п. П. - з 54,5% в 2016 році до 39,4% в 2017 році. Таким грандіозним "покращенням" порадував міністр соціальної політики Андрій Рева.

  "Причиною стало як підвищення соціальних стандартів, так і підвищення середньої зарплати", - зазначив Рева, можливо, в душі дуже переживаючи, що українці почнуть їсти ще більше.

  Соцмережі відреагували на черговий перл від міністра соцполітики досить жваво.

  "Друзі! Схоже, у нас є ще одна" Україна ", в якій живуть наші міністри і інші малохольний ...", - написав Дмитро Маринин.

  "Цей міністр давно дивує своєю тупістю, - написав економіст і екс-депутат Валерій Коновалюк. - Критерій оцінки рівня життя громадян визначається не розміром підвищення пенсії або зарплат за відповідний період (була 1200 грн, а стала 1300), а здатністю на свої доходи забезпечити мінімальний рівень своїх потреб - реальний прожитковий мінімум. З якою ж легкістю робляться ці маревні і безвідповідальні заяви! "

  "Рева стверджує, що у нас стало менше бідних. Це можливо лише в одному випадку: бідні перейшли в категорію жебраків!", - відреагував екс-депутат Василь Хара.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо розмір боргів, які сплатить Україна у 2018 році

  "Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що кількість бідних громадян, чиї доходи нижче фактичного прожиткового мінімуму в Україні, зменшилася на 15 п.п. - з 54,5% в 2016-м до 39,4% в 2017 році, - написав на своїй сторінці в соцмережі Віктор Скаршевський. - Правда, при цьому він забув додати, що субсидії по житлово-комунальним послугам (які додаються до доходів громадян) збільшилися на 26 млрд грн - з 44 млрд грн в 2016-м до 70 млрд грн в 2017 році. Збільшили б до 100 млрд грн, бідних за статистикою стало б ще менше ".

  "Зменшіть Кількість бідних? Частина вімерла, а частина віїхала за Межі країни у пошуках кращої долі ...", - навів свою версію блогер Олександр Мадей.

  А Микола Козачук і зовсім написав новий анекдот за мотивами свіжого виступу Реви:

  "Рева: За цею рік в Україні скороти кількість бідних!

  Репортер: А на скільки?

  Рева: Судячі з статистики, Рівно на Кількість померли цього року! "  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми