Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці відреагували на заяву Реви про скорочення бідності

 • Джерело: kp.ua.  → Ключові теги: Рева, суспільство

  Експерти порадили міністрові краще вважати, а соцмережі зробили висновок: схоже, у нас є ще одна "Україна".

  3238_rew_1_650x410.jpg (42.54 Kb)

  Рівень бідності в Україні знизився на 15,1 п. П. - з 54,5% в 2016 році до 39,4% в 2017 році. Таким грандіозним "покращенням" порадував міністр соціальної політики Андрій Рева.

  "Причиною стало як підвищення соціальних стандартів, так і підвищення середньої зарплати", - зазначив Рева, можливо, в душі дуже переживаючи, що українці почнуть їсти ще більше.

  Соцмережі відреагували на черговий перл від міністра соцполітики досить жваво.

  "Друзі! Схоже, у нас є ще одна" Україна ", в якій живуть наші міністри і інші малохольний ...", - написав Дмитро Маринин.

  "Цей міністр давно дивує своєю тупістю, - написав економіст і екс-депутат Валерій Коновалюк. - Критерій оцінки рівня життя громадян визначається не розміром підвищення пенсії або зарплат за відповідний період (була 1200 грн, а стала 1300), а здатністю на свої доходи забезпечити мінімальний рівень своїх потреб - реальний прожитковий мінімум. З якою ж легкістю робляться ці маревні і безвідповідальні заяви! "

  "Рева стверджує, що у нас стало менше бідних. Це можливо лише в одному випадку: бідні перейшли в категорію жебраків!", - відреагував екс-депутат Василь Хара.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо розмір боргів, які сплатить Україна у 2018 році

  "Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що кількість бідних громадян, чиї доходи нижче фактичного прожиткового мінімуму в Україні, зменшилася на 15 п.п. - з 54,5% в 2016-м до 39,4% в 2017 році, - написав на своїй сторінці в соцмережі Віктор Скаршевський. - Правда, при цьому він забув додати, що субсидії по житлово-комунальним послугам (які додаються до доходів громадян) збільшилися на 26 млрд грн - з 44 млрд грн в 2016-м до 70 млрд грн в 2017 році. Збільшили б до 100 млрд грн, бідних за статистикою стало б ще менше ".

  "Зменшіть Кількість бідних? Частина вімерла, а частина віїхала за Межі країни у пошуках кращої долі ...", - навів свою версію блогер Олександр Мадей.

  А Микола Козачук і зовсім написав новий анекдот за мотивами свіжого виступу Реви:

  "Рева: За цею рік в Україні скороти кількість бідних!

  Репортер: А на скільки?

  Рева: Судячі з статистики, Рівно на Кількість померли цього року! "  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми