Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Український паспорт виявився ціннішим за російський

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: суспільство

  Цінність російського закордонного паспорта за рік піднялася на три рядки - до 48-го місця в рейтингу компанії Henley & Partnerts. «Індекс паспортів» показує число держав, які громадяни можуть відвідати без візи. Росіяни таким чином можуть відправитися в 110 країн.

  53_zavantazhennya.jpg (146.35 Kb)


  Серед держав колишнього СРСР Росія ділить друге місце з Молдовою. На перше місце з них вийшла Україна - її громадяни можуть відвідувати без візи 114 країн. У 2017 році Київ і Євросоюз домовилися про безвізовий режим, в результаті український паспорт піднявся в рейтингу на 14 позицій і займає 44-й рядок.

  В цілому ж на першому місці знаходиться Німеччина, її громадяни мають право на поїздки без візи в 177 країн. На другій позиції - Сінгапур (176 держав). Третє місце ділять Данія, Фінляндія, Франція, Італія, Японія, Норвегія, Швеція і Великобританія (175). На четвертій сходинці знаходяться Австрія, Бельгія, Люксембург, Нідерланди, Швейцарія та Іспанія (174).

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата у 2018 році досягне "психологічної відмітки"

  Паспорт США знаходиться в індексі на п'ятому місці. У нинішньому році американці мають право відвідувати без візи 173 країни.

  Останнє місце в рейтингу дісталося Афганістану, громадянам якого відкритий безвізовий доступ всього в 24 держави.

  Безвізовий режим між Євросоюзом і Україною почав діяти 11 червня 2017 року. Українці можуть перебувати на території Шенгенської зони не більше 90 днів протягом півроку. При цьому у них немає права на роботу або навчання в Європі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми