Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Названо топ-країни для українських заробітчан

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: заробітки

  Українці частіше за все їдуть на заробітки до Польщі, Росії, Італії та Чехії.

  3218_8a4253f3f56928d4cba94aaef656f8a56014ca23.jpg (32.4 Kb)

  "В останні роки потоки українських мігрантів до Польщі суттєво зросли. Цьому посприяли зростання економіки Польщі, спрощення правил працевлаштування і спрощення перетину кордону через введення безвізового режиму з країнами ЄС. Щоправда міграція до Росії зменшилася, у тому числі через складні міждержавні відносини", - повідомили у прес-службі НБУ.

  За даними Eurostat, 87% дозволів на проживання, які українці отримали в ЄС у 2016 році, надала Польща. У першому півріччі 2017 року 95% всіх дозволів на працевлаштування Польща видала саме українцям.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  У Нацбанку наголошують, що міграція, зокрема до Польщі, посилиться у найближчі роки. Додатковим ризиком активізації трудової міграції з Україні є збільшення кількості студентів, що здобувають освіту за кордоном.

  Останнім часом в Україні посилилася як внутрішня, так і зовнішня трудова міграція. Це зумовлено військовою агресією, макроекономічною кризою та погіршенням добробуту, високим рівнем молодіжного безробіття.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми