Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Названо топ-країни для українських заробітчан

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: заробітки

  Українці частіше за все їдуть на заробітки до Польщі, Росії, Італії та Чехії.

  3218_8a4253f3f56928d4cba94aaef656f8a56014ca23.jpg (32.4 Kb)

  "В останні роки потоки українських мігрантів до Польщі суттєво зросли. Цьому посприяли зростання економіки Польщі, спрощення правил працевлаштування і спрощення перетину кордону через введення безвізового режиму з країнами ЄС. Щоправда міграція до Росії зменшилася, у тому числі через складні міждержавні відносини", - повідомили у прес-службі НБУ.

  За даними Eurostat, 87% дозволів на проживання, які українці отримали в ЄС у 2016 році, надала Польща. У першому півріччі 2017 року 95% всіх дозволів на працевлаштування Польща видала саме українцям.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  У Нацбанку наголошують, що міграція, зокрема до Польщі, посилиться у найближчі роки. Додатковим ризиком активізації трудової міграції з Україні є збільшення кількості студентів, що здобувають освіту за кордоном.

  Останнім часом в Україні посилилася як внутрішня, так і зовнішня трудова міграція. Це зумовлено військовою агресією, макроекономічною кризою та погіршенням добробуту, високим рівнем молодіжного безробіття.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми