Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Позитивна тенденція: Українці продовжують кидати курити

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: куріння, суспільство

  Українці скорочують споживання тютюнових виробів. У 2017 році вони викурили 67 млрд сигарет, що на 14% менше, ніж роком раніше. Такі дані наводить Український центр контролю над тютюном ГО «Життя».

  01_96461.jpg (67.65 Kb)


  Ключовою причиною спадного тренду експерти вважають суттєве подорожчання сигарет через збільшення ставок акцизного збору. Так, з 1 січня 2017 року специфічний акциз на тютюнові вироби зріс на 40%.

  Примітно, що поки зменшення кількості курців не призвело до скорочення доходів бюджету, що прогнозували аналітики. Навпаки, в казну в минулому році від тютюнових акцизів надійшло 39,9 млрд грн. – на 20% більше, ніж в 2016-му.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перелік нових вимог для України від МВФ

  Нагадаємо, 7 грудня 2017 року Верховна Рада затвердила багаторічний графік подальшого збільшення акцизів на тютюнові вироби. У середньому податковий тягар буде зростати щорічно на 20%, поки не досягне мінімальних європейських показників – 90 євро на 1000 штук. Таким чином, при нинішньому курсі гривні пачка сигарет в Україні подорожчає до близько 90-100 грн.

  У 2018 року мінімальний акциз на пачку з 20 сигарет зріс з 12 гривень до 15,5 гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми