Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні заборонили паспорт-книжку

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: суспільство

  Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України» від 25 березня 2015 року. Тепер заборонено оформляти паспорт громадянина України у вигляді книжки. Нові паспорти видаватимуть у формі ID-картки.

  8940_87224.jpg (34.29 Kb)

  Однак, у зв'язку з тим, що не всі територіальні підрозділи Державної міграційної служби України мають все необхідне технічне обладнання для видачі ID-паспортів, Кабмін прийняв компромісне рішення: до повного оснащення матеріально-технічних баз усіх підрозділів ДМС, паспорт у вигляді книжечки видавати все таки може. Але поступово потрібно переходити на ID-картки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми