Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українських заробітчан назвали загрозою для України

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: суспільство, заробітки

  Національний банк України (НБУ) змінив методику оцінки грошей, переведених трудовими мігрантами в країну з-за кордону. У 2017 році обсяг грошових переказів склав близько 9,3 мільярда доларів, на 2 мільярди більше, ніж вважалося раніше, пише Bloomberg.

  2785_1_ddea1.jpg (75.81 Kb)


  «Приватні перекази - важливе джерело іноземної валюти для України», - відзначили в НБУ. Їх обсяг значно вище, ніж прямі іноземні інвестиції, додали в регуляторі.

  Аналітики звертають увагу на втрати економіки через масовий виїзд українців за кордон. «Трудова міграція загрожує економіці України», - підкреслила головний економіст київського інвестиційного банку Dragon Олена Білан.

  У міру того, як зростає обсяг грошей, що надходять на Україну, зростає і попит на робочу силу в Східній Європі, відзначає агентство. Наприклад, в Чехії, що має найнижчий рівень безробіття в Євросоюзі. Компанія Skoda Auto заявила, що зарплата її працівників в Чехії збільшиться цього року як мінімум на 12 відсотків.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мінімалка" зросте на 800 гривень - Порошенко

  У лютому Bloomberg повідомляло, що на Україні через масову трудову еміграцію добігає кінця вільна робоча сила. Ключову роль в даному процесі відіграла масова еміграція, яка прийняла особливі масштаби з 2015 року.

  За даними агентства, протягом 2015-2017 років в Польщу з України виїхали 507 тисяч трудових мігрантів, в Росію - 343 тисячі, в Чехію - 127 тисяч, в Білорусію - 22 тисячі. Тільки в шість найпопулярніших для українських емігрантів країн прибули понад мільйон осіб працездатного віку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми