Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Заробітчани активно піднімають економіку України

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економіка

  2017-го трудові мігранти привезли в Україну понад $9 млрд.

  7337_1_ddea1.jpg (75.81 Kb)

  Ще мільярд заробітчани витратили в польських магазинах.

  "За 2017 рік трудові мігрантами в Україні перерахували 9,2 мільярдів доларів. Зрозуміло, що перерахування трудових мігрантів відіграють все значнішу роль у економіці нашої держави і в стабільності нашої національної валюти", - сказав президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник на прес-конференції.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна назвала дату нового траншу МВФ

  За його словами, згідно із соцдослідженнями, 88% українських трудових мігрантів не планують купувати житло в Польщі або відкривати там свій бізнес. 74% опитаних мігрантів навіть не розглядають питання переїзду на ПМЖ до Польщі.

  "Витоку "мізків" з України до Євросоюзу практично немає, оскільки 93 відсотки трудових мігрантів зайняті на будівельних і сільськогосподарських роботах", - сказав Воскобойник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми