Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

За вартістю життя Україна найсприятливіша країна в Європі і третя в світі

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: суспільство

  За вартістю життя Україна найсприятливіша країна в Європі і третя в світі і це не першоквітневий жарт.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  За словами українського блогера під ніком Mason Lemberg, є такий чудовий сайт numbeo.com, на якому порівнюється вартість життя в різних містах, різних країнах, там зрівнюються ціни на основні продукти, транспорт, комунальні послуги, одяг, оренду, відпочинок і так далі. Можна завжди перевірити справжність цін, і вони відповідають дійсності. І в основі всіх цих даних сайт робить порівняння між містами і країнами. Еталоном порівняння є вартість базового набору продуктів і послуг в Нью-Йорку, якому присвоєно 1, тобто рейтинг 100. Якщо в якомусь місті або країні, вартість базового набору продуктів і послуг буде в 2 рази менше, ніж в Нью-Йорку, то кількість балів складе 50, якщо в 1,5 рази більше, ніж в Нью-Йорку, то 150 балів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні можуть скасувати субсидії

  Блогер зазначає, що таким чином, вартість базового набору продуктів і послуг в Україні оцінюється в 25,98 бала, тобто в Україні в 4 рази дешевше ніж в Нью-Йорку. Дешевше набір базових продуктів і послуг можна придбати тільки в Єгипті і Пакистані. На жаль, рейтинг не враховує якість. Нормальне життя в усіх інших країнах світу є дорожче. Таким чином, ціни на базові продукти і послуги в Україні найменші в Європі. У Молдові вони на 27% більше, в Білорусії - на 31% більше, в Росії - на 69%, в Польщі - на 74%, в Німеччині - більше майже в 3 рази, в Швейцарії - більше в 5 разів.

  За словами блогера, це все говорить про те, що, коли Кремль руками формально українських ЗМІ і безвольного ресурсу під загальною назвою «зрадофіли» буде пропихати невідомі картинки з невідомими порівняннями, з невідомих джерел, невідомої дати створення, важливо пам'ятати, що варто було б порівнювати не тільки мінімальну зарплату, а й те, що на неї можна купити, а тут Україна є лідером в Європі і в світі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми