Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

За вартістю життя Україна найсприятливіша країна в Європі і третя в світі

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: суспільство

  За вартістю життя Україна найсприятливіша країна в Європі і третя в світі і це не першоквітневий жарт.

  5847_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  За словами українського блогера під ніком Mason Lemberg, є такий чудовий сайт numbeo.com, на якому порівнюється вартість життя в різних містах, різних країнах, там зрівнюються ціни на основні продукти, транспорт, комунальні послуги, одяг, оренду, відпочинок і так далі. Можна завжди перевірити справжність цін, і вони відповідають дійсності. І в основі всіх цих даних сайт робить порівняння між містами і країнами. Еталоном порівняння є вартість базового набору продуктів і послуг в Нью-Йорку, якому присвоєно 1, тобто рейтинг 100. Якщо в якомусь місті або країні, вартість базового набору продуктів і послуг буде в 2 рази менше, ніж в Нью-Йорку, то кількість балів складе 50, якщо в 1,5 рази більше, ніж в Нью-Йорку, то 150 балів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні можуть скасувати субсидії

  Блогер зазначає, що таким чином, вартість базового набору продуктів і послуг в Україні оцінюється в 25,98 бала, тобто в Україні в 4 рази дешевше ніж в Нью-Йорку. Дешевше набір базових продуктів і послуг можна придбати тільки в Єгипті і Пакистані. На жаль, рейтинг не враховує якість. Нормальне життя в усіх інших країнах світу є дорожче. Таким чином, ціни на базові продукти і послуги в Україні найменші в Європі. У Молдові вони на 27% більше, в Білорусії - на 31% більше, в Росії - на 69%, в Польщі - на 74%, в Німеччині - більше майже в 3 рази, в Швейцарії - більше в 5 разів.

  За словами блогера, це все говорить про те, що, коли Кремль руками формально українських ЗМІ і безвольного ресурсу під загальною назвою «зрадофіли» буде пропихати невідомі картинки з невідомими порівняннями, з невідомих джерел, невідомої дати створення, важливо пам'ятати, що варто було б порівнювати не тільки мінімальну зарплату, а й те, що на неї можна купити, а тут Україна є лідером в Європі і в світі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми