Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Стало відомо, який відсоток українців дає хабарі

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: хабарі

  Незважаючи на те, що в Україні триває боротьба з корупцією, її рівень зростає. Кожен п'ятий українець дає хабарі.

  2768_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  За даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", за останні 5 років з 49% до 61% зросла кількість тих, хто вважає, що корупція зростає.

  В Україні для вирішення особистих питань 2017 року хабарі давав кожен п'ятий. Щоправда за п'ять років кількість таких зменшилася з 27% у 2013-му до 22% у 2018-му. Найчастіше хабарі давали респонденти віком від 30 до 50 років та більш заможні та освічені.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зникне дешеве м'ясо

  З 37% до 13% зменшилася кількість тих, хто виправдовує хабарі, коли вони використовуються для вирішення справ особистої значимості.

  Не менше 75% опитаних переконані, що покарання за корупцію для чиновників, правоохоронців, податківців має бути у вигляді ув'язнення чи конфіскації майна. Від 11% до 18% вважають, що відповідальність за хабарництво повинна обмежитися штрафом або ж звільненням з роботи. Лише 1-2% підтримують легкі покарання. Йдеться про попередження чи догану.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми