Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На Закарпатті зникли соляні гроти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Закарпаття

  У соляних гротах Закарпаття люди лікували бронхіальну астму, і державна алергологічна лікарня в Солотвино на протязі декількох десятиліть була чи не єдиним місцем в Україні, де використовувалася унікальна методика лікування.

  7412_1528096912_2_solotvuno_alergologichna_likarnya.jpg (87.68 Kb)


  В даний час соляну шахту закрили, як і соляні кімнати. Підземне відділення лікарні вже не існує. Але ж до цього шахти змогли пережити війни і революції, розпад СРСР. Тепер соляної грот затоплений через зупинки насосів. Шахта - найстаріша в цьому регіоні, була побудована ще в 1878 році за часів Австро-Угорщини. Пропрацювала більше 130 років і остаточно була закрита в 2010-му.

  «Дев'ята шахта провалилася трохи раніше восьмої через те, що неконтрольовано надходила вода, що затопила все видобутку. Цей регіон неможливо відновити », - розповів Юрій Ухаль, голова селища міського типу Солотвино. У будівництво нової шахти необхідні великі вкладення - до 50 мільйонів доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми