Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На Закарпатті зникли соляні гроти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Закарпаття

  У соляних гротах Закарпаття люди лікували бронхіальну астму, і державна алергологічна лікарня в Солотвино на протязі декількох десятиліть була чи не єдиним місцем в Україні, де використовувалася унікальна методика лікування.

  7412_1528096912_2_solotvuno_alergologichna_likarnya.jpg (87.68 Kb)


  В даний час соляну шахту закрили, як і соляні кімнати. Підземне відділення лікарні вже не існує. Але ж до цього шахти змогли пережити війни і революції, розпад СРСР. Тепер соляної грот затоплений через зупинки насосів. Шахта - найстаріша в цьому регіоні, була побудована ще в 1878 році за часів Австро-Угорщини. Пропрацювала більше 130 років і остаточно була закрита в 2010-му.

  «Дев'ята шахта провалилася трохи раніше восьмої через те, що неконтрольовано надходила вода, що затопила все видобутку. Цей регіон неможливо відновити », - розповів Юрій Ухаль, голова селища міського типу Солотвино. У будівництво нової шахти необхідні великі вкладення - до 50 мільйонів доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми