Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Соцопитування: чи задоволені українці обраним курсом країни

 • Джерело: korrespondent.net.  → Ключові теги: суспільство

  Лише 11,2% українців задоволені напрямком, у якому рухається країна. Як свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, 83,7% опитаних не задоволені курсом країни.

  47_narada.jpg (39.39 Kb)


  Разом з тим 47,3% українців вважають, що Україна повинна йти інтеграційним шляхом вступу в Європейський Союз. Ще 11,9% переконані, що повинна рухатися в напрямку вступу в Митний союз.

  Крім того, 30,1% українців вважають, що Україні не слід орієнтуватись ны на вступ до ЄС, ні на вступ в Митний союз, 10,1% – не визначилися зі своєю думкою, а 0,6% – відмовилися відповідати.

  На референдумі щодо вступу до НАТО 41,1% українців проголосували б “за”, а “проти” – 30,7%.

  Опитування проходило з 7 по 21 червня 2018 року методом особистого інтерв’ю 2005 респондентів у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим).

  У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми