Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як змінилися правила фізичної ідентифікації переселенців?

 • Джерело: napensii.ua.  → Ключові теги: переселенці

  Раніше переселенці з інвалідністю I групи та інші особи, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, могли за письмовою заявою одержувати соцвиплати через «Укрпошту» з доставкою додому.

  5039_narada.jpg (39.39 Kb)

  Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 11.07.2018 № 548, згідно з яким скасовано обов'язковий процедура фізичної ідентифікації перерахованих вище осіб в установах «Ощадбанку».

  Для отримання пенсії до отримання переселенцем в установленому порядку платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням, - кожні три місяці з дня відкриття рахунку або з дня попередньої ідентифікації;

  Також Уряд встановив періодичність фізичної ідентифікації клієнта-переселенця для отримання інших соцвиплат (крім пенсій) - кожні шість місяців з дня відкриття рахунку або з дня попередньої ідентифікації.

  Відзначимо, що інформацію про одержувачів соціальних виплат, які пройшли фізичну ідентифікацію, «Ощадбанк» щотижня подає Міністерству соціальної політики для внесення відповідної інформації до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

  Постанова набула чинності сьогодні, 18 липня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми