Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Перепис населення обійдеться Україні у мільярди гривень

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: перепис, населення

  На перепис населення України влада витратить 3 млрд грн.

  9592_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Сама процедура буде проходити онлайн, заявила академік-демограф Елла Лібанова.

  “Ми плануємо провести перепис за допомогою планшетів, в електронному вигляді. Другий метод – онлайн-реєстрація, де людина, зареєструвавшись, може сама заповнити інформацію про себе і свою сім’ю. Ми відмовляємося від перепису по телефону, але буде зберігатися можливість переписати підписні паперові листи для людей, які не бажають вказувати дані на електронному носії безпосередньо. Бюджет майбутньої перепису – за оцінками Держстату та з моїми коригуваннями – близько 3 млрд грн, і це один із найбільш дешевих варіантів”, – повідомляє Лібанова.

  Щодо рівня народжуваності в країні демограф зазначає, що на 1 січня 1993-го українців було 52 млн.

  “Для того, щоб населення країни не зменшувалася, важливо, щоб на 100 жінок припадало 213-215 дітей”, – повідомила вона, додавши, що такого в Європі немає вже ніде, тому й Україна знаходиться цілком у європейському типі репродукції.

  “У нас показник народжуваності 1,6, у більшій частині Європи – 1,3. Дітей із коефіцієнтом 2,15 українська жінка не народжує з кінця 60-х років минулого століття. Це створює воронку зниження народжуваності”, – розповідає Лібанова.

  З кожним новим поколінням менше молодих людей. Менше тих, хто народжує, менша народжуваність, зазначила Лібанова.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми