Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Перепис населення обійдеться Україні у мільярди гривень

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: перепис, населення

  На перепис населення України влада витратить 3 млрд грн.

  9592_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Сама процедура буде проходити онлайн, заявила академік-демограф Елла Лібанова.

  “Ми плануємо провести перепис за допомогою планшетів, в електронному вигляді. Другий метод – онлайн-реєстрація, де людина, зареєструвавшись, може сама заповнити інформацію про себе і свою сім’ю. Ми відмовляємося від перепису по телефону, але буде зберігатися можливість переписати підписні паперові листи для людей, які не бажають вказувати дані на електронному носії безпосередньо. Бюджет майбутньої перепису – за оцінками Держстату та з моїми коригуваннями – близько 3 млрд грн, і це один із найбільш дешевих варіантів”, – повідомляє Лібанова.

  Щодо рівня народжуваності в країні демограф зазначає, що на 1 січня 1993-го українців було 52 млн.

  “Для того, щоб населення країни не зменшувалася, важливо, щоб на 100 жінок припадало 213-215 дітей”, – повідомила вона, додавши, що такого в Європі немає вже ніде, тому й Україна знаходиться цілком у європейському типі репродукції.

  “У нас показник народжуваності 1,6, у більшій частині Європи – 1,3. Дітей із коефіцієнтом 2,15 українська жінка не народжує з кінця 60-х років минулого століття. Це створює воронку зниження народжуваності”, – розповідає Лібанова.

  З кожним новим поколінням менше молодих людей. Менше тих, хто народжує, менша народжуваність, зазначила Лібанова.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми