Суспільство Автор: RomanK Друкувати

The Economist склали рейтинг найкращих міст для життя

 • Джерело: capital.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Дослідницька компанія Economist Intelligence Unit, що входить до складу групи The Economist, підготувала щорічний рейтинг найкомфортніших для проживання міст світу.

  5539_vienna-viden-vechir-ratusha.jpg (83.67 Kb)

  Вперше за сім років на чолі списку опинилося європейське місто — Відень.

  Критерії, за якими складається індекс комфортності міста, включають в себе рівень охорони здоров’я, стабільність і безпеку, розвиток міського середовища, освіту, культурну атмосферу. Максимальна сума балів за кожен з цих показників становить 100.

  Після виставлення оцінки за кожен пункт бали сумуються, після чого береться середнє значення з урахуванням ваги кожного показника. Столиця Австрії в цьому році показала майже ідеальний результат — 99,1 балу. За всіма показниками вона набрала 100 очок, за винятком культури і навколишнього середовища.

  До цього протягом семи років перше місце в рейтингу утримував австралійський Мельбурн. Незважаючи на те, що і в цьому році він показав поліпшення показників і досяг позначки в 98,4 пункту, Відень зумів обійти його за рівнем стабільності і безпеки. На третьому місці з комфорту виявилося японське місто Осака, четвертим став канадський Калгарі. Замикає топ-п’ять найбільше місто Австралії — Сідней.

  У верхній частині рейтингу найчастіше трапляються міста Австралії і Канади — в топ-10 увійшли по три міста від кожної з цих країн. Також в топ-10 виявилися два японські міста (крім Осаки, до рейтингу увійшла столиця країни — Токіо). Таким чином, крім Відня у верхній частині списку виявилося лише ще одне європейське місто — данський Копенгаген.

  Агентство склало список міст, які за рік найбільшою мірою погіршили своє положення в списку. Лідером стала столиця України (118-е місце з 140). За рік показник комфортності життя в Києві впав майже на 13%. Таким чином його перевершили, приміром, Ханой (В’єтнам) і сербський Белград. У минулому році в список антирекордсменів входила Москва, що опустилася на 80-е місце в списку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми