Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки потрібно давати дитині кишенькових грошей у школу

 • Джерело: vesti-ukr.com.  → Ключові теги: школа, суспільство

  Наявність власних коштів дозволить школяреві освоїти базові навички поводження з грошима.

  2610_24092814.jpg (45.93 Kb)

  Експерти і психологи вважають, що кишенькові гроші необхідні навіть найменшим школярам. При цьому важливо "відрегулювати" кількість і частоту видачу коштів.

  Чим менше вік, тим частіше "фінансування".

  Учням молодшої школи видавайте гроші кожен день, 5-7-х класів - раз в тиждень, старшокласникам - раз на місяць. Чим старша дитина, тим краще він може спланувати свої витрати. А перед новою "з / п" запитаєте, на що він витратив видані гроші. Давайте менше, ніж можете Навіть якщо ви не обмежені в коштах, давайте менше, ніж можете: як будь-яка людина, дитина завжди хоче більше, але на тлі невміння розпоряджатися грошима легкодоступність до них може перерости в згубну звичку. Грошей має вистачити на обід, проїзд, нову ручку або морозиво. Учневі 1-4-х класів досить в день 25-30 грн, старшокласнику вже може знадобитися від 40 грн.

  Молодшим давайте дрібні купюри

  Починати давати кишенькові гроші можна, коли дитина пішла в школу (6-7 років). У цьому віці діти вже розуміють: за гроші можна купити щось бажане і здатні навчатися поводженню з ними. При цьому дітям до 3-4-го класу краще давати кошти дрібними купюрами: і школяреві зручніше вважати, і ризик, що дитина не помітить недодану недобросовісним продавцем здачу знижується, а якщо факт обману і буде, то втрати мінімальні. Не вимагайте звіту за дрібні витрати Якщо ви жорстко встановлюєте, що можна купувати на кишенькові гроші, а чого не можна, то сенс кишенькових грошей як інструменту розвитку навику розпоряджатися грошима, втрачається. Важливо навчити дитину радитися з вами при виборі лише дорогої покупки, наприклад, він збирає здачу і збирає на плеєр. Голос батьків в процесі прийняття дитиною рішення повинен бути рекомендаційним: навіть якщо школяр помиляється, варто його переконувати без натиску.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми