Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці готові віддати Путіну ще частину Україниї: результати опитування

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: суспільство, економіка, війна

  В свіжому дослідженні Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Кучеріва українці називають «Економічний занепад» більшою загрозою, ніж «Захоплення частини території Росією», 57,6% проти 30,9%. Серед проблем, які заважають розвитку України, респонденти ставлять корупцію вище війни на Донбасі, 78,9% проти 55,1%.

  4587_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Коментуючи результати соцопитування, український журналіст Олексій Панич зазначив, що з одного боку, це дуже вагомий, хоч, в основному неусвідомлений, комплімент Головнокомандувачу, Генштабу та Збройним силам: вони так міцно тримають фронт боротьби із зовнішньою агресією, що загроза з того боку - потенційно найстрашніша, але вже, здається українцям швидше помірної порівняно з внутрішніми економічними проблемами.

  За словами Панича, з іншого боку, це відмінний приклад того, як впливає на свідомість громадян масована пропаганда - з виразною соціальним забарвленням. Адже «тема боротьби з корупцією» в наших медіа насправді просто величезна, нам з приводом і без приводу раз у раз, що розповідають про корупцію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми