Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці готові віддати Путіну ще частину Україниї: результати опитування

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: суспільство, економіка, війна

  В свіжому дослідженні Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Кучеріва українці називають «Економічний занепад» більшою загрозою, ніж «Захоплення частини території Росією», 57,6% проти 30,9%. Серед проблем, які заважають розвитку України, респонденти ставлять корупцію вище війни на Донбасі, 78,9% проти 55,1%.

  4587_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

  Коментуючи результати соцопитування, український журналіст Олексій Панич зазначив, що з одного боку, це дуже вагомий, хоч, в основному неусвідомлений, комплімент Головнокомандувачу, Генштабу та Збройним силам: вони так міцно тримають фронт боротьби із зовнішньою агресією, що загроза з того боку - потенційно найстрашніша, але вже, здається українцям швидше помірної порівняно з внутрішніми економічними проблемами.

  За словами Панича, з іншого боку, це відмінний приклад того, як впливає на свідомість громадян масована пропаганда - з виразною соціальним забарвленням. Адже «тема боротьби з корупцією» в наших медіа насправді просто величезна, нам з приводом і без приводу раз у раз, що розповідають про корупцію.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми