Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 методів, як побороти лінь на роботі

  • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: робота

    Що зробити, коли пропадає інтерес і мотивація, але потрібно працювати.

    99_narada.jpg (39.39 Kb)

    Коли все йде не так, як потрібно, то часу і сил на завдання йде як мінімум в 2 рази більше. Справа не тільки в ліні, а й в рутинності, яка вже приїлася і впливає на мотивацію, і енергію.

    Work.ua підготував кілька варіантів вирішення проблеми, коли список справ тільки зростає і зростає, а змусити себе працювати не виходить.

    Планування

    Трапляється, що апатія і небажання виконувати завдання з'являються тільки тому, що справ дуже багато, і немає сил впоратися з усіма обов'язками. У таких випадках варто спробувати складати план завдань на день або тиждень. Мозок потребує зняття напруги, і не хоче тримати все дрібні і великі справи, тому слід розвантажити його прописаним списком завдань.

    Після цього можна відзначити для себе найбільш пріоритетні завдання, або ті, що здаються найскладнішими і нездійсненними. Ніколи не варто починати з найлегших, інакше так швидко можна втратити енергію до виконання справ складніше.

    Концентрація

    Потрібно навчитися концентруватися на чомусь одному, інакше з'являється ризик почати все відразу, але не закінчити нічого. Багатозадачність впливає на неуважність і призводить до стомлення.

    Варто виключити всі вібруючі і дзвонять прилади, закрити соціальні мережі і забути ненадовго про пошту в комп'ютері. А після зануритися в виконання одного важливого завдання.

    Пріоритетність

    Буває так, що ви все робите і робите, а завдання зменшаться. В умовах завантаженості варто переглянути всі завдання і вибрати ті, які найважливіші.

    Можливо, в коло обов'язків затесалися безнадійні проекти, прохання колег або непотрібні отчети.От всього цього можна відмовитися на користь пріоритетного завдання, щоб не втратити інтерес і запас енергії.

    Перфекціонізм

    Як би неправильно це не звучало, але іноді варто виконувати завдання не на "відмінно", а на "досить добре". Ідеалу досягти неможливо, але якщо за ним довго гнатися, то можна втратити інтерес, сили і задоволення від самої роботи.

    Щоб не заробити стресовий стан слід розслабитися і спробувати змусити замовкнути внутрішній голос, який шепоче "це не ідеально".

    Відпочинок

    Кожній людині потрібен відпочинок навіть від найкращої роботи. Іноді потрібно повністю забути про роботу, поговорити з колегами або погуляти навколо офісу. Усім потрібен відпочинок в п'ять хвилин після кожного робочого години.

    Не потрібно забувати про відпочинок і після роботи. З великими силами вийде приступити до роботи, якщо організм відчуває себе виспався, свіжим і відпочилим. Тому заняття спортом, прогулянки або вечірній кіно - це найкращий спосіб налаштувати себе на новий робочий день.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми