Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта, ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українців головне нагодувати, одягнути і обігріти - економіст

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: суспільство

  Питання мови та віри потрібно відкласти на другий план.

  7047_24092814.jpg (45.93 Kb)


  Про це заявив віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко.

  "Ні питання мови, ні питання віри, які намагаються Порошенко і його команда нав'язати нашому суспільству ... — не є альтернативою для (обговорення) тяжкого соціально-економічного становища, в якому ми опинилися. Ольга Богомолець змінила свою думку і каже, що скоро вже не буде кому носити вишиванки. Я запитаю у вас, хто сьогодні в Північній Америці розмовляє з індіанцями на їхній мові ..? Англо-сакси приходять у країни не для того, аби розвивати національні уклади, вони приходять зі своїх прагматичних інтересів ... "

  Академік переконливо закликає шановну аудиторію струсити з очей інформаційну мішуру і звертати увагу на ключові для розвитку суспільства фактори — економічні. У центрі уваги експерта аграрна і харчова галузь.

  "Нагодувати, одягнути, обігріти, вилікувати і дати життя нашим дітям і людям похилого віку може лише нормальний економічний розвиток, якого ми якраз і не спостерігаємо ..."  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми