Суспільство, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

92% українців хочуть працювати за кордоном

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: суспільство

  Згідно з результатами опитування, проведеного HeadHunter Україна, близько 92% українців хотіли б працювати за межами своєї країни.

  1164_biome.jpg (53.12 Kb)

  29% респондентів також заявили, що вони вже працювали за кордоном. Крім того, експерти з'ясували, що головними причинами масового відтоку населення є відсутність роботи в Україні і висока зарплата за кордоном.

  Втім, далеко не кожен українець готовий виїхати з країни. За словами багатьох, їх лякають можливі мовні проблеми в чужій країні, складності з пошуком роботи і оформленням документів. Багато відзначили, що не хочуть виїжджати з країни через те, що довгий час не будуть бачити близьких людей. Експерти розповіли, що в даний час серед європейських країн Німеччина лідирує в тому, що стосується дефіциту робочих рук.

  У порівнянні з 2017 роком кількість вільних вакансій в цій країні збільшилася на 13%. Роботодавці Польщі знизили свій інтерес до українських заробітчан. За останній рік кількість вакансій для іноземців скоротилося на 12%. Зараз в Німеччині не вистачає будівельників і лікарів, а в Польщі - топ-менеджерів і дешевої робочої сили без досвіду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми