Суспільство, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

92% українців хочуть працювати за кордоном

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: суспільство

  Згідно з результатами опитування, проведеного HeadHunter Україна, близько 92% українців хотіли б працювати за межами своєї країни.

  1164_biome.jpg (53.12 Kb)


  29% респондентів також заявили, що вони вже працювали за кордоном. Крім того, експерти з'ясували, що головними причинами масового відтоку населення є відсутність роботи в Україні і висока зарплата за кордоном.

  Втім, далеко не кожен українець готовий виїхати з країни. За словами багатьох, їх лякають можливі мовні проблеми в чужій країні, складності з пошуком роботи і оформленням документів. Багато відзначили, що не хочуть виїжджати з країни через те, що довгий час не будуть бачити близьких людей. Експерти розповіли, що в даний час серед європейських країн Німеччина лідирує в тому, що стосується дефіциту робочих рук.

  У порівнянні з 2017 роком кількість вільних вакансій в цій країні збільшилася на 13%. Роботодавці Польщі знизили свій інтерес до українських заробітчан. За останній рік кількість вакансій для іноземців скоротилося на 12%. Зараз в Німеччині не вистачає будівельників і лікарів, а в Польщі - топ-менеджерів і дешевої робочої сили без досвіду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми