Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Страхування життя: українці не поспішають

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Щоб люди несли гроші у фінансову систему, має бути довіра. Тому треба створити Фонд гарантування вкладів, як один із механізмів її відродження. Щоб після банкрутства страхової компанії, клієнти могли отримати свої гроші в межах гарантованої суми.

  0682_4_28.jpg (43.14 Kb)


  Про це розповіла керівник Інституту громадянських свобод Галина Третьякова.

  "Захист в небанківському секторі має бути на такому ж рівні, як у банківському. Тобто на рівні 200 тисяч гривень. До кризи 2008-2009-х в США захист за банківськими депозитами становив $100 тисяч. У компанії страхування життя - $250 тисяч. Після кризи виплати зрівняли - до $250 тисяч", - говорить Галина Третьякова.

  Законопроект про гарантування вкладів страхування життя, який схвалила Нацкомфінпослуг, стосується тільки тих клієнтів, за яких буде внесена сума у Фонд гарантування. Тим, хто втратив страхові внески раніше, кошти потрібно виплачувати з державного бюджету.

  "До 2013-2014-го не було жодного випадку банкрутства страховиків. Під час кризи з ринку пішли 5 компаній. Вони не виконали зобов'язання перед клієнтами на суму більше 300 мільйонів гривень. Зараз більше 22 тисяч осіб об'єдналися на базі громадської організації. Проти 4 компаній порушили кримінальну справу. За законом, компенсацію їхнім клієнтам повинні виплачувати з держбюджету", - пояснила експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми