Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Страхування життя: українці не поспішають

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Щоб люди несли гроші у фінансову систему, має бути довіра. Тому треба створити Фонд гарантування вкладів, як один із механізмів її відродження. Щоб після банкрутства страхової компанії, клієнти могли отримати свої гроші в межах гарантованої суми.

  0682_4_28.jpg (43.14 Kb)

  Про це розповіла керівник Інституту громадянських свобод Галина Третьякова.

  "Захист в небанківському секторі має бути на такому ж рівні, як у банківському. Тобто на рівні 200 тисяч гривень. До кризи 2008-2009-х в США захист за банківськими депозитами становив $100 тисяч. У компанії страхування життя - $250 тисяч. Після кризи виплати зрівняли - до $250 тисяч", - говорить Галина Третьякова.

  Законопроект про гарантування вкладів страхування життя, який схвалила Нацкомфінпослуг, стосується тільки тих клієнтів, за яких буде внесена сума у Фонд гарантування. Тим, хто втратив страхові внески раніше, кошти потрібно виплачувати з державного бюджету.

  "До 2013-2014-го не було жодного випадку банкрутства страховиків. Під час кризи з ринку пішли 5 компаній. Вони не виконали зобов'язання перед клієнтами на суму більше 300 мільйонів гривень. Зараз більше 22 тисяч осіб об'єдналися на базі громадської організації. Проти 4 компаній порушили кримінальну справу. За законом, компенсацію їхнім клієнтам повинні виплачувати з держбюджету", - пояснила експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми