Суспільство, Медицина Автор: RomanK Друкувати

Як потрапити до лікаря без декларації

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: медицина, суспільство

  Українським пацієнтам, які не підписали декларацію із сімейними лікарями, за візит у поліклініку нічого не доведеться платити, але таких громадян чекає багато незручностей.

  9829_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  Про це заявив експерт групи “Реформа системи охорони здоров`я” Реанімаційного Пакету Реформ Тимофій Бадіков. Він уточнив, що наразі майже 16 млн українців ще не підписали договори з сімейними лікарями чи педіатрами.

  “Коли у пацієнтів буде необхідність отримати рецепт на ліки чи направлення на діагностику, то вони повинні будуть підписати декларацію. Але якщо у людини невідкладний стан, то будь-який лікар зобов`язаний прийняти його і надати необхідну допомогу. У відповідному законопроекті, який, на жаль, не було прийнято у тому вигляді, в якому він подавався, говорилось про співоплату звичайних візитів до лікаря. Зараз такого нема. Якби була співоплата, то це питання вирішувалось би просто. Зараз пацієнтам це буде безкоштовно, але з усіма незручностями, які це може супроводжувати, враховуючи і величезні черги”, – сказав він.

  За словами Бадікова, майже 16 млн українців ще не підписали декларації зі своїми лікарями.

  “За статистикою Національної служби здоров`я, на сьогоднішній день 27 млн людей мають декларації. Найбільше серед них громадян віком від 40 до 64 років. Найменше – це люди, старші 65 років. Трохи більше – молоді до 39 років”, – додав він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми