Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Польщі прийняли зміни до закону про "картку поляка"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: картка поляка

  Президент Польщі Анджей Дуда підписав зміни в закон про “картку поляка”, що передбачають поширення цього документа на всі країни світу.

  6901_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  У канцелярії президента Польщі повідомили, що Дуда підписав відповідні зміни 4 червня.

  Картка поляка підтверджує належність особи до польського народу за межами історичної батьківщини. Сьогодні документ можуть отримати особи польського походження, які живуть в 15 країнах за східним кордоном Польщі, які не визнають подвійного громадянства.

  Особи, які бажають отримати “картку поляка”, повинні продемонструвати свій зв’язок з історичною батьківщиною.

  Зокрема, досить мати мінімум пасивне знання польської мови, довести, що мінімум один з батьків або бабусь/дідусів або двох прабабусь/прадідусів були поляками за національністю або мали польське громадянство; або представити довідку від уповноваженої польської організації в країні проживання, що підтверджує активну участь в діяльності, спрямованій на підтримку польської мови і культури або польської національної меншини протягом щонайменше останніх трьох років.

  В результаті попередніх змін в закон від 2016 року власники “картки поляка”, які прибувають до Польщі з наміром залишитися в країні, отримують безкоштовно дозвіл на постійне проживання. Ще через рік вони можуть отримати польське громадянство, а також можуть розраховувати на допомогу від держави в період адаптації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми