Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Для українців з'явилася вигідна альтернатива Польщі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: польща, німеччина, заробітки

  З 2020 року Німеччина відкриє ринок праці, що дозволить легально працювати в ній людям не з Європейського союзу, включаючи українців. Крім того, якщо раніше ця категорія заробітчан була зобов'язана мати вищу освіту, то тепер на роботу прийматимуть і фахівців з профтехнічної освітою.

  60_92773bf10645e47f1be058283ad0e9e5939be34c.jpg (51.75 Kb)


  Відповідний закон уже підтримали в парламенті. Однак, щоб легально працевлаштуватися в Німеччині, претенденти повинні будуть виконати дві ключові вимоги.

  Слід зазначити, що дефіцит кадрів – найбільша проблема німецької економіки, про що давно говорять німецькі підприємці. Вони підкреслюють, що Німеччина – економічно потужна країна, і її промисловість швидко розвивається. Однак доводиться постійно шукати нових освічених людей. На додачу до всього необхідно враховувати і демографію, адже персонал старіє і виходить на пенсію, а на його місце важко когось знайти.

  Фахівці вирахували, що компенсувати нестачу робочих рук щорічно вийде, якщо в Німеччину щорічно будуть приїжджати 260 тис. мігрантів. Новий закон дозволить їхати на роботу людям, які не мають паспорта Євросоюзу. Цей крок влади Німеччини називають історичним. Однак всі претенденти повинні підтвердити свою професійну освіту в Німеччині, а це може бути складно і довго. Тобто, якщо людина маляр, у неї повинен бути диплом маляра, якщо вона штукатур, то диплом штукатура, якщо сантехнік, то диплом сантехніка, підкреслюють для потенційних працівників.

  Українці, які вже працюють в Німеччині незаконно, отримають шанс легалізуватися, якщо доведуть освіту і знання німецької мови. "Найбільше працюють наші чоловіки на будівництві, жінки на прибиранні. Це дозволить легалізуватися тим людям, які на сьогоднішній день є тут і працюють нелегально. Але їм для цього потрібно буде, по-перше, обов'язково виїхати і подаватися на візу в Україні. І , звичайно, важливо, це мова плюс освіта", – пояснює адвокат Андрій Ілін.

  У парламенті закон розглядали недовго. Уряд в Німеччині нестабільний, але навіть якщо коаліція розвалиться – закон вже ухвалений. Формально його ще ухвалять представники федеральних земель.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми