Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Три можливі розвитки економіки України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ, економіка

  У Міжнародному валютному фонді описали три сценарії можливого розвитку України: від найуспішнішого – з повним реформуванням, до середнього – з частковими реформами, і до найпесимістичнішого – з відкатом реформ. Україна перебуває між другим і третім сценарієм.

  03_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

  Перший сценарій передбачає повне реформування (подолання відставання, ринок землі без обмежень) і зростання ВВП 6% щорічно, що дозволить населенню стати багатшими на 60% за 20 років, і досягти сьогоднішнього рівня Польщі приблизно в 2038 році.

  Другий варіант – часткові реформи (збереження розриву в судовій системі і ринок землі з обмеженнями) і зростання на 4%, що зробить населення багатшим всього на 20%.

  У третьому сценарії – відкат реформ (без ринку землі) і зростання темпами до 1,5% – населення через 20 років стане на 20% біднішим, ніж сьогодні, вважає Люнгман.

  Згідно з представленою презентацією, нинішній темп реформ в Україні – це сценарій між другим і третім.

  Серед першочергових сфер, де Україна особливо відстає від країн Європи, представник МВФ назвав судову систему і верховенство права (рівень корупції, захисту прав власності), товарні ринки (рівень конкуренції і регулювання) і фінансовий сектор (доступ до фінансування, стійкість банків).

  Серед інших секторів, де також є відставання, проте не настільки значне, Люнгман вказав торгівлю і відкритість (тарифи і нетарифні бар’єри), R&D, оподаткування і ринок праці (хоча по ринку праці, згідно з представленою ним презентацією, позиції України кращі, ніж у Польщі).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми