Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні змінили правила "прописки"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: прописка

  В Україні змінили правила реєстрації місця проживання. Кабмін розглянув проект постанови «Про внесення змін до правил реєстрації місця проживання».

  6239_narada.jpg (39.39 Kb)


  Про це написав депутат Олексій Гончаренко в телеграм-каналі.

  Документи, що підтверджують право на проживання в житлі, не вимагатимуть при реєстрації місця проживання малолітньої, неповнолітньої дитини за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника.

  У разі відсутності цих документів та/або перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласника житла, наймача чи членів його сім’ї, за згодою іпотекодержателя або довірчого власника.

  Працівник органу реєстрації може перевірити чи перебуває житло у іпотеці або в довірчій власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

  У заяві на реєстрації місця проживання відтепер можна вказувати, що житло знаходиться у іпотеці/довірчій власності як спосіб забезпечення виконання зобов’язань.

  Нагадаємо, Finance.ua писав, що наразі в Україні працюють над електронною реєстрацією місця проживання, яка з’явиться в додатку «Дія».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми