Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні збільшать соцвиплати на дітей

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: соцвиплати

  Верховна Рада прийняла законопроєкт №2494 про підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб. На цьому ж засіданні парламенту депутати урізали собі робочий день.

  0733_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Прийнятий закон передбачає збільшення розміру допомоги на дітей, над якими встановлено опіку або піклування, з 2 до 2,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, а на дітей з інвалідністю – до 3,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

  Як повідомили в партії "Слуга народу", розмір допомоги збільшиться таким чином:

  На дітей, над якими встановлено опіку або піклування, з 2 до 2,5 прожиткового мінімуму:

  * для дітей до 6 років – 4447,5 грн;

  * для дітей від 6 до 18 років – 5545 грн.

  на дітей з інвалідністю - до 3,5 прожиткового мінімуму:

  * для дітей з інвалідністю до 6 років - 6226,5 грн;

  * для дітей з інвалідністю від 6 до 18 років – 7763 грн.

  Закон також розширив коло осіб, які мають право на призначення державної соціальної допомоги по догляду, відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю", а також одинокими особами, які досягли 80-річного віку, і які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, потребують постійного стороннього догляду та отримують пенсію.

  "Державна соціальна допомога по догляду таким особам призначатиметься в розмірі 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, за рахунок коштів Державного бюджету", - йдеться в повідомленні.

  У документі зазначається, що перелік документів, необхідних для призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям та особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, встановлюватиме Кабінет міністрів.

  Також документ розширив коло осіб, які потребують додаткового сприяння у працевлаштуванні, зокрема, до переліку додані працездатні особи, які не працюють, з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям.

  Раніше повідомляли, що програма підтримки бізнесу, за якою фізособи-підприємці (ФОП) першої та другої групи можуть отримати допомогу на дітей, вийшла на нову стадію реалізації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми