Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Водійські права видаватимуть по-новому

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

  Правила видачі водійських прав оновили. Про це сказано в Інструкції про порядок прийому іспитів для отримання права керування транспортними засобами від 22.05.2020, пише МВС.

  0923_1542621194_3dac7f6-evroblyahi-690_690x426.jpg (101.74 Kb)


  Підготовка та перепідготовка водіїв. Свідченням проходження водіями транспортних засобів підготовки і перепідготовки є такі документи:

  свідоцтво про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв, інформація про яку є в ЄДР МВС;
  документи про професійну (професійно-технічному) освіту державного зразка за професіями “Водій автотранспортних засобів”, “Водій мототранспортних засобів”, “Водій трамвая”, “Водій тролейбуса”, видані установою, що має ліцензію на здійснення відповідної діяльності в сфері професійно-технічної освіти.
  Документ, що засвідчує підготовку і перепідготовку водіїв транспортних засобів, дійсний для складання іспитів у територіальному сервісному центрі МВС протягом 2 років з дня закінчення закладу.

  Під час здачі теоретичного і практичного іспитів використовуються технічні засоби контролю (зокрема фото- і відеофіксація процесу.

  Теоретичний іспит приймається в спеціально обладнаному приміщенні ТСЦ МВС. Екзаменаційний квиток налічує 20 питань, до кожного з яких є від 2 до 5 варіантів відповідей (одна з них – правильна).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми