Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Держава перерахує допомогу для дітей

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Кабмін, суспільство

  Кабінет Міністрів підтримав перерахунок державної соціальної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. Уряд схвалив відповідний проект постанови.

  9180_2354360.jpg (62.66 Kb)


  Про це повідомляє урядовий портал.

  Сума такої допомоги становитиме 2,5 розміру прожиткового мінімуму відповідного віку.

  На дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, – 3,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

  Постанова затверджує порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для усіх видів державної соцдопомоги.

  З 1 липня призначення і виплата державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, у яких закінчився строк таких виплат у березні-червні, здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соцдопомоги.

  Крім того, передбачається, що така допомога особам призначається і виплачується, починаючи з липня 2020 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми