Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Нічні клуби влаштовують "ковідні вечірки"

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: карантин

    Музика з "закритих" нічних клубів вночі звучить так голосно, що чути на вулицю.

    5168_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)

    В Україні почало діяти нове карантинне зонування – "зелених зон" стає все менше, а ось "червоних" і "помаранчевих" навпаки. Уряд наполегливо рекомендує кафе і ресторанам або взагалі закритися, чи не працювати після 22:00. Але, як виявилося, закон писаний не для всіх. Безвідповідальні власники нічних клубів продовжують влаштовувати вечірки і навіть створюють цілі мережі з паролями і електронними ключами для відвідувачів.

    У п'ятницю ввечері на вулиці Антоновича в Києві цілі групи молоді ніби розчиняються в таємничому будинку без вивіски. Музика з нічних клубів вночі звучить так голосно, що чути аж на вулицю. Але офіційно вони, звичайно, не працюють.

    Тусівники розповідають по секрету: їх пускають у відомий клуб через чорний хід. Відвідувачів перевіряють за списком.

    "Дзвониш по номеру телефону і за гроші заходиш. 500-800 [людей], мені здається, може бути [на вечірці]", – розповідає киянин.

    Вартість такого задоволення може коштувати 1 000 гривень за вхід і 6 000 гривень за столик. Правда, до півночі подекуди можна зайти й безкоштовно.

    Найсильніше такі акції привалюють студентів. Безпечної дистанції на таких вечірках вони, звичайно, не дотримуються. Масок теж не носять. А вже після вечірки кожен з молодих людей може поїхати в гості до родичів. Така проблема є не тільки в Україні. У США вже навіть провели дослідження:

    "Наші дослідження показують: молодь, наприклад, студенти, у яких виявляють COVID-19, точно відвідували розважальні заклади протягом попередніх 14 днів. Ризик серйозно захворіти у цієї групи населення досить низький, але вони йдуть в бари, клуби або ресторани, а потім приносять хворобу додому: батькам, бабусі, дідусеві, тітці або дядькові. А такі випадки інфікування вже можуть закінчитися в лікарні смертю пацієнта", – говорить лікар-інфекціоніст клініки Клівленда у США Кейс Ермітадж.

    Ще один ризик "ковідних вечірок" пов'язаний не зі здоров'ям, а з економікою. Через них страждають ті підприємці, які дотримуються карантинних постанов Кабміну. Вони дійсно закриваються в 10 вечора і просять у влади одного – щось вирішити з податками і фінансовою допомогою, тому що інакше галузь зів'яне повністю.

    Нагадаємо, у Верховній Раді все більше говорять про підвищення штрафів для бізнесу за порушення карантину . Але хто їх повинен виписувати? Кореспондент "Сьогодні", наприклад, викликав поліцію на нелегальну масову вечірку. Чекав кілька годин, але ніхто не приїхав.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми