|
Суспільство » Україна з 2021 року перейде у режим "пейперлес" 21.10.2020 - 09:00 від RomanK |
Президент України Володимир Зеленський заявив, що наступний рік стане початком входження країни у режим “пейперлес”. Це стосуватиметься всіх державних органів.
Про це він заявив під час виступу у парламенті.“2021-й рік стане початком входження країни у режим “пейперлес”. Жодних паперів. Це стосується всіх державних органів, і що найважливіше – жодна державна установа не зможе вимагати від українців жодних довідок, витягів чи інших нескінченних папірців, необхідних для отримання державних послуг”, – сказав Зеленський. Зеленський зазначив, що мета влади на найближчі роки – 100% відсотків державних послуг онлайн. “А на наступних президентських виборах громадяни повинні мати можливість за бажанням голосувати в інтернеті”, – додав Зеленський. Також Зеленський зазначив, що вже 26 млн українців можуть користуватися додатком Дія, в якому є цифровий паспорт, посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Крім того, Президент нагадав, що дозвіл на будівництво в Україні можна отримати в електронному кабінеті забудовника, без участі чиновника. За словами Зеленського, Україна продовжує працювати над створенням віртуальної економічної зони ДіяCity зі спеціальним податковим, фінансовим і правовим режимом для IT-компаній. За словами Зеленського, цей проект забезпечить розвиток креативного бізнесу і залучення іноземних інвестицій. |