Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки в Україні вихідних: порівняння з іншими країнами

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: суспільство

  В Україні вже кілька років не вщухають дискусії про скасування вихідного дня 8 березня. Інститут нацпам’яті раніше пропонував зробити цю дату робочим днем. Однак законопроект в Раду так і не внесли. В оновленій редакції документа 8 березня залишається вихідним.

  4605_1470310540-3260.jpg (42.47 Kb)


  Скільки відпочивають українці. 11 святкових днів. Саме стільки в цьому році будуть відпочивати українці. Якщо за рік зібрати всі суботи і неділі і додати святкові дні – отримуємо 115 вихідних. І це без відпустки. Якщо всі дні в календарі розподілити рівномірно, виходить: кожен третій день — наш законний вихідний.

  Скільки грошей держава отримує за один наш робочий день

  За досить простими підрахунками — не більше трьохсот шістдесяти гривень.

  «250 робочих днів. Виходить, що 13 доларів. Це ВВП за 1 робочий день на душу населення. Але це обчислення дуже умовні. Оскільки у вихідні виробництво не припиняється. А деякі сфери, навпаки, активізуються», — зазначає економіст Євген Невмержицький.

  І дійсно, ресторанна сфера та заклади відпочинку у вихідні працюють з більшим прибутком.

  «Говорити про те, що якщо українці почнуть значно більше працювати — ми скасуємо всі вихідні і будемо працювати, умовно, всі 365 днів в році – очевидно, що економіка від цього не зросте. Продуктивність праці загальна — вона не зміниться», — упевнений економіст Григорій Кукурудза.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми