Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Онлайн-репетитори 2021: що користується популярністю

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Цього року в інтернеті найактивніше шукали викладачів зі шкільних предметів. У порівнянні з минулим роком попит на онлайн-уроки зріс на 26% і майже вдвічі перевищив показники докарантиного 2019 року.

  3351_4_28.jpg (43.14 Kb)


  Спеціально для Finance.ua онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik.ua проаналізував, послуги яких онлайн-репетиторів замовляли українці в мережі цього року і скільки за них платили.

  Хто в топі:

  найчастіше онлайн-репетиторів наймали для підготовки майбутніх абітурієнтів до ЗНО, а також щоб підтягнути учнів з базових дисциплін;
  цього року найбільш затребуваними виявилися викладачі з фізики. Попит на онлайн-уроки з цієї дисципліни зріс на 67%. Незважаючи на затребуваність, середній чек просів на 45% — 400 грн за урок;
  на другому місці — вчителі з точних наук. Викладачів з вищої математики наймали на 44% частіше, ніж минулого року, а вчителів з інформатики — на 18%. Одна година занять з цих двох дисциплін обходиться батькам від 450 до 635 грн;
  щоб виправити дефекти мови, в мережі замовляли логопедів. Попит на їхні послуги збільшився на 77%, а середній чек на 35% — 510 грн за годинне заняття.
  Від чого залежить ціна занять. На вартість онлайн-уроку впливає не лише специфіка предмету, а також досвід і кваліфікація педагога. Як правило, студенти пропонують послуги дешевше, ніж викладачі зі стажем.

  Затребуваність онлайн-репетиторів іноземних мов залишилася на рівні минулого року. Традиційно найпопулярніша – англійська. У порівнянні з минулим роком попит на викладачів не змінився, проте в порівнянні з докарантиним 2019 роком, затребуваність зросла на 50%.

  Одна година занять з репетитором з англійської мови обійдеться в 615 грн, але може змінюватися в залежності від обсягу роботи, рівня мови та кваліфікації репетитора.

  Попит на приватні уроки з німецької мови просів на 35%, а от охочих вивчити польську цього року збільшилося — зростання попиту на 37%.

  Нагадаємо, вчителі та викладачі, які не зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але надають репетиторські послуги учням та студентам, зобов’язані декларувати свої доходи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми