Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ТОП-навички, яких вимагають роботодавці

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: роботодавці

    Сучасний роботодавець бажає сформувати міцну команду зі спільною ідеологією, кожен член якої має відповідати вимогам корпоративної культури. Саме тому велика увага приділяється не лише професійним навичкам, а й персональним особливостям людини. Такі особливості називаються «soft skills». 65% роботодавців висувають до кандидатів вимоги такого типу.

    9099_narada.jpg (39.39 Kb)

    Портал, що стежить за ринком праці дізнався в порталу grc.ua, наявність яких soft skills найчастіше вимагають від кандидата роботодавці.

    Організаторські навички. Зустрічається в 21% вакансій.

    Якщо ви думаєте, що у цьому випадку потрібне лише уміння роздати завдання та чекати, поки їх виконають, ви помиляєтеся. Організаторські навички передбачають наявність вміння контролювати, за необхідності допомагати та вносити корективи.

    Бажання професійно рости та розвиватися. Зустрічається в 24% вакансій. Коли ви влаштовуєтеся на роботу, очевидно, розраховуєте на поступове підвищення заробітної плати. Схожа ситуація і у роботодавця: він хоче, аби ви з кожним місяцем та роком розвивалися, ставали більш корисним для компанії.

    Уважність. Зустрічається в 24% вакансій. Найбільш важливою уважність є для представників адміністративних, канцелярських та секретарських позицій, хоча дану вимогу можна зустріти буквально у будь-якій сфері.

    Якщо роботодавець дійсно хоче найняти уважного фахівця, частиною співбесіди може бути відповідний тест. Він може містити у собі підрахунок об’єктів на картинці за обмежений час, пошук відмінностей в зображеннях, пошук помилок в тексті й таке інше.

    Комунікабельність. Зустрічається в 31% вакансій.

    Комунікабельність — це не постійні балачки та здатність видавати сотні слів на хвилину. Це вміння вислухати співбесідника, здатність встановлювати контакт з новими людьми, налаштовувати їх позитивно до себе через розмову. Якщо ви бачите таку вимогу у описі вакансії, наша вам порада: просто будьте собою і не намагайтеся перетворити співбесіду на сольний стендап-виступ. Ейчари страшенно цього не люблять.

    Навички налагодження зв’язків. Зустрічається в 46% вакансій. Можна сказати, що це просунутий рівень комунікабельності, «приправлений» тактовністю. Роботодавець може мати на увазі декілька моментів. Перший — переговори: правильно налагодити зв’язок з потенційним партнером — дуже й дуже корисна риса, яка може стрімко підняти людину по кар’єрним сходам.

    Другий момент — нетворкінг. Зазвичай це пошук корисних знайомств на профільних заходах: виставках, семінарах, конференціях і так далі. Далеко не один вигідний контракт почав зароджуватися саме завдяки вдало застосованому нетворкінгу. Щоб використовувати всі його можливості, потрібно мати навички налагодження зв’язків, тобто вміти зацікавити людину, яка вперше вас бачить.

    Навички роботи в команді. Зустрічається в 53% вакансій. Мало хто зізнається навіть самому собі в тому, що він не вміє працювати в команді, а таких людей дійсно багато. Просто проблеми, які виникають, автоматично списуються на недолуге керівництво, не надто розумних колег і, взагалі, на невдалий день.

    Ось навички, які повинна мати людина, здатна працювати в команді: здатність йти на компроміс; робота на всі сто, навіть якщо вона не приведе до визнання ваших особистих заслуг; схильність до справедливого розподілу обов’язків та винагород; стресостійкість; неконфліктність; визнання власних помилок; розуміння, що колеги також люди і вони теж можуть помилятися; здатність «гасити» чужі конфлікти.

    Відповідальність. Зустрічається в 61% вакансій. На вершині рейтингу знаходиться, здавалося б, абстрактний, але дуже важливий пункт. Відповідальна людина розуміє, що за кожен вчинок на роботі відповідатиме вона, а не сусід по офісу, керівник відділу або компанія в цілому. Пам’ятайте: чим вища посада, тим більше відповідальності, тому до неї варто звикати якомога раніше.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми