Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

На що можна буде витратити гроші з "економічного паспорта"

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради проєкт закону "Про економічний паспорт", який передбачає створення Фонду майбутніх поколінь.

  3270_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Згідно з документом, Фонд має накопичувати державні внески на користь учасників з подальшим інвестуванням активів і здійсненням виплат учасникам. Про це йдеться на сайті "Офісу президента".

  Активи учасників Фонду будуть формуватися з коштів бюджету, які надійшли від сплати ренти за користування надрами для видобування корисних копалин, та інвестиційного доходу від інвестицій. Держава робитиме внески на кожного учасника Фонду щороку до досягнення ним 18 років.

  Після досягнення громадянином повноліття, виплати можна буде використати на:

  - навчання в закладах освіти України;

  - купівлю житла в Україні;

  - переказ коштів на власний рахунок у системі недержавного пенсійного забезпечення;

  - лікування.

  Також президент подав на розгляд парламенту пов'язані з ним законопроєкти, якими пропонує врегулювати питання здійснення державних внесків до системи економічного паспорта.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми