Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як закордоном оформити паспорт на нове прізвище

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  Часто громадяни України, що виїхали за кордон, стикаються з питаннями зміни цивільного статусу. Одруження, розлучення, народження дітей, зміна прізвища, — все це так само відбувається з українцями за кордоном, як і на Батьківщині.

  4372_5c5e2e464d164.jpg (37.61 Kb)


  У зв’язку з цим Консульство України у Гданську інформує, як діяти після зміни прізвища під час війни. Чи можна змінити прізвище в закордонному паспорті, якщо через обставини його не вдалося змінити у громадянському (внутрішньому) паспорті?
  Що кажуть фахівці
  Перш за все, у консульстві радять не використовувати документи, зокрема, паспорти, видані на ваше попереднє прізвище, не відкривати за такими документами рахунки, не перетинати кордон тощо. Тому що у такому разі ви подаєте завідомо неправдиву інформацію про себе (це прізвище вже не ваше), і людини з такими даними уже просто не існує.
  Далі — про заміну прізвища в паспорті. Спершу ви мате змінити паспорт громадянина України (внутрішній паспорт) на нове прізвище і лише потім — закордонний.
  При цьому посольства і консульства не оформляють внутрішні паспорти, тож можуть оформити вам лише закордонний. Для цього ви маєте подати, серед іншого, і паспорт громадянина України, оформлений на нове прізвище. Отже, посольства та консульства можуть оформити закордонний паспорт з новим прізвищем, якщо ви надасте внутрішній паспорт, оформлений на це прізвище.

  Наразі внутрішній паспорт за кордоном українці можуть оформити лише в Варшаві у мобільних пунктах Державної міграційної служби, проте перелік Служба планує розширювати.
  Мобільні комплекси працюють з понеділка до суботи, з 10 до 19 години. Обслуговування здійснюється за попереднім записом в електронній черзі. Тут громадяни України можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон і навіть скористатися новою послугою із оформлення обох документів одночасно. Перелік документів для оформлення паспортних документів є стандартним — як і в тих «Паспортних сервісах», які знаходяться в Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми