Суспільство Автор: RomanK Друкувати

З'явився новий вид відпустки для українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: суспільство, відпустка

  В Україні з 1 січня запровадили новий вид відпусток. Відповідно до зміни до ст. 10 та 25 Закону України "Про відпустки" зміни зачеплять місцеву та добровільну пожежну охорони.

  5894_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

  Так, згідно з п. 9-1 ч. 14 ст. 10 Закону України "Про відпустки" за бажанням працівника у зручний для нього час надаватимуться щорічні відпустки тим, хто є членами пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони не менше року.

  Водночас у п. 19 в. 25 Закону України "Про відпустки" передбачено надання ще одного виду відпустки без збереження заробітної плати, яка надається працівнику в обов'язковому порядку. Таким правом зможуть скористатися працівники, які є членами пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони не менш ніж рік – тривалістю до 5 календарних днів щорічно, а також члени добровільних формувань цивільного захисту – тривалістю до 5 календарних днів на рік залучення їх до виконання завдань.

  Зазначимо, 23 грудня в Україні набув чинності закон, згідно з яким українські військовослужбовці зможуть отримати відпустки під час дії в країні воєнного стану. Йдеться про частину щорічної основної відпустки, відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням зарплати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми