Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кращі та гірші міста для проживання у світі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: міста

  Глобальна мережа експатів InterNations опублікувала звіт Expat Insider 2022 — рейтинг найкращих та найгірших міст світу для життя за кордоном. Дослідження показує, де найлегше адаптуватися іноземцям.

  59_803102.jpg (35.86 Kb)


  Про це пише InterNations.
  Згідно з дослідженням, найвищі оцінки у рейтингу за 2022 рік отримали Валенсія, Дубай та Мехіко. Які переваги для експатів пропонують ці напрямки — розповідаємо далі.

  10 найкращих міст для експатів
  Валенсія;
  Дубай;
  Мехіко;
  Лісабон;
  Мадрид;
  Бангкок;
  Базель;
  Мельбурн;
  Абу-Дабі;
  Сінгапур.

  Валенсія: безпечне та доступне місто
  Серед 50 проаналізованих міст світу, Валенсія продемонструвала найкращі показники якості життя. Експати відзначають доступність громадського транспорту, можливості для активного часопроведення та безпеку.
  Також більшість іноземців наголошують, що у Валенсії легко облаштовуватися. Майже всі респонденти зазначили, що почуваються тут як удома та задоволені своїм соціальним життям.
  Місто також демонструє хороші показники в Індексі особистих фінансів. 83% експатів оцінюють вартість життя у місті позитивно.
  Найгірше респонденти оцінюють кар’єрні перспективи у місті: 50% експатів негативно оцінюють місцевий ринок праці.
  Дубай: напрям для роботи та відпочинку
  Експати відзначають адміністративну систему найбільшого міста Об’єднаних Арабських Еміратів. На їхню думку, з місцевою владою легко мати справу, а 88% опитаних задоволені доступністю державних послуг онлайн.
  Також іноземці задоволені соціальним життям та почуваються бажаними гостями у Дубаї. Респонденти також позитивно оцінюють інфраструктуру міста, нічне життя та кулінарну різноманітність. До того ж 70% експатів задоволені своєю роботою.
  Мехіко: доброзичливе, але небезпечне
  Мехіко займає перше місце у світі за індексом легкості облаштування. 82% експатів почувають тут, наче вдома. Та й загалом 87% опитаних вважають місцевих мешканців доброзичливими.
  Експати також відзначили високий рівень задоволення особистими фінансами та кар’єрними можливостями. Також респонденти наголошують, що у Мехіко великий вибір житла за доступними цінами.
  Проте місто потрапило у десятку найгірших за індексом якості життя. Експати розчаровані довкіллям та рівнем безпеки.
  10 найгірших міст для експатів
  Рим;
  Токіо;
  Ванкувер;
  Мілан;
  Гамбург;
  Гонконг;
  Стамбул;
  Париж;
  Франкфурт-на-Майні;
  Йоганнесбург.
  Йоганнесбург: що з ним не так
  Йоганнесбург цьогоріч визнано найгіршим містом для експатів. Респонденти незадоволені громадським транспортом, рівнем безпеки, місцевим ринком праці та загалом кар’єрними можливостями.
  Опитані іноземці висловили занепокоєння через низький рівень доходів, яких недостатньо для комфортного життя. А також негативно оцінили доступність державних послуг.
  Серед позитивних моментів — доступне житло.
  Франкфурт: проблеми з бюрократією
  Франкфурт входить до десятки найгірших міст у підкатегоріях «Цифрове життя», «Мова», «Адміністративні послуги» і «Житло». У місті фіксують проблеми із безготівковим розрахунком. Крім того, тут важко отримати базові адміністративні послуги.
  70% респондентів незадоволені ринком нерухомості. Вони відзначили, що житло у місті занадто дороге. Це стосується і загальної вартості життя. Також Франкфурт зайняв останнє місце у світі за доступністю громадського транспорту.
  Експати наголосили, що тут важко завести місцевих друзів. Ще 30% не можуть звикнути до місцевої культури.
  Париж: найменш доступне місто для життя
  Майже всі опитані емігранти наголосили, що у Парижі практично неможливо знайти житло, 71% респондентів заявив, що це пов’язано із занадто завищеними цінами на місцевому ринку нерухомості. Загалом 62% експатів вважають загальну вартість життя у Парижі занадто високою, через це 35% опитаних незадоволені своїм фінансовим становищем.
  Експати не почуваються бажаними гостями у Парижі та вважають парижан недружніми щодо іноземців. Іноземці стикаються із труднощами в адаптації та не можуть знайти друзів серед місцевих жителів.
  Водночас емігранти цінують кулінарну різноманітність, а також культуру та нічне життя міста.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми