Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці стали більше купувати в магазинах

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: магазин

  Через розв’язану росію війну українці стали рідше ходити в магазини, але при цьому купують у них більше — по суті, запасаються. При цьому, за даними фахівців, за весь час бойових дій було зафіксовано два сплески такої поведінки українців: на початку війни та після початку масованих обстрілів інфраструктури країни в жовтні-2022.

  5451_65.jpg (90.31 Kb)


  Про це повідомляє Асоціація ритейлерів України (RAU). Зазначається: також на зменшення відвідуваності магазинів вплинув виїзд багатьох українців із країни.
  «На початку березня сума продажів знизилася на 21,1%, але середній чек збільшився при скороченні кількості транзакцій на магазин. ...У жовтні, коли росія вдалася до терористичних атак української інфраструктури, знову повернулися реалії початку великої війни — закриття магазинів через брак електроенергії та повітряних тривог знову збільшили середній чек та зменшили кількість походів у магазин», — йдеться у повідомленні.

  При цьому наголошується: ситуація, що склалася після початку обстрілів, відрізняється від тієї, що була на початку війни. Так, цього разу:
  на збільшення середнього чека, крім паніки, вплинула висока інфляція;
  до зменшення виручки додалися втрати товару, «який доводиться списувати через відключення світла».
  Загалом, зазначають аналітики, скорочення походів у магазини з одночасним збільшенням кількості покупок мають панічний характер. «У міру того, як стабілізувався фронт і споживачі звикали до життя під час війни, більш-менш стабільною ставала і торгівля», — констатують вони.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми