Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Швейцарія допомагає біженцям повернутися в Україну

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біженці, Швейцарія

  Біженці з України, які тимчасово проживають у Швейцарії, повинні подавати документи на отримання статусу S. З часом багато українців хочуть повернутися додому або переїхати в іншу країну, тому постає питання про зміну тимчасового захисту в Швейцарії та відмову від особливого статусу.

  3385_864.jpg (38.55 Kb)

  Швейцарія продовжує приймати та підтримувати біженців з України. Особи, які не мають відповідного статусу в іншій країні ЄС або ЄАВТ (Європейської асоціації вільної торгівлі), можуть отримати тимчасовий захист у цій країні. Проте є винятки.

  Ви можете отримати притулок у Швейцарії та іншій європейській країні одночасно, тільки якщо ця країна сильно перевантажена війною в Україні. До таких країн відноситься, наприклад, Польща. В іншому випадку українцю відмовлять у статусі S у Швейцарії.

  Як дізнатися, чи сильно країна перевантажена українськими біженцями ?

  Напишіть листа на ukraine@sem.admin.ch із запитанням, чи є ваш випадок винятком. Якщо ви отримаєте позитивну відповідь, ви можете розраховувати на отримання статусу S.

  Що означає статус S у Швейцарії

  Цей статус поширюється на осіб, які шукають захисту в Швейцарії. Він дійсний протягом року, але може бути продовжений.

  З таким статусом українець може залишати територію країни і повертатися без оформлення додаткових документів. Це також дозволяє офіційно працювати або стати самозайнятим.

  Для отримання статусу S необхідно заздалегідь подати заявку на сайті RegisterMe і записатися на подальшу реєстрацію. Детальніше про кроки реєстрації за посиланням .

  Як скасувати статус S

  • Якщо ви виїжджаєте з країни, вам необхідно подати письмову заяву про відмову від тимчасового захисту. Завантажте зразок тут .
  • Надішліть заповнену та підписану заяву до Державного секретаріату з питань міграції SEM, Quellenweg 6, 3003 Bern-Wabern, включно з вашим номером N.

  Фінансова допомога біженцям зі Швейцарії для повернення в Україну

  Кантон Цюрих допомагає біженцям повернутися додому. Українці можуть отримати 500 франків на людину, але не більше 2000 франків на сім’ю.

  За детальнішою інформацією звертайтеся до інформаційного бюро кантону Цюрих :
  — за адресою: Schaffhauserstrasse 78, Rückkehrberatung, 8090 Zürich;
  — телефонуйте +41796813087 та +41432595295;
  — пишіть на rkb@sa.zh.ch.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми